رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ۴ میلیون واحد اقامتی در سطح کشور به گردشگران خدمات ارائه می کنند

۴ میلیون واحد اقامتی در سطح کشور به گردشگران خدمات ارائه می کنند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مرتضی رحمانی موحد

مشهد- معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشوراظهار کرد: تعداد ۴ میلیون واحد اقامتی در سطح کشور به گردشگران خدمات ارائه می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی رحمانی موحد عصر سه شنبه در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی که با حضور استاندار برگزار شد بیان کرد: امسال به لطف خداوند متعال تمامی امکانات برای خدمت رسانی به گردشگران و مسافران بسیج شده و در سراسر کشور چهار میلیون واحد اقامتی آماده خدمت رسانی به گردشگران هستند.

وی اظهارداشت: در همین راستا  تعداد ۱۰ هزار پایگاه امداد و نجات، تعداد ۱۱ هزار نفر بازرس به همراه هزاران نفر از مسئولان و دست اندرکاران ستادهای خدمات سفر در استان های مختلف و شهرهای گوناگون آماده ارائه خدمات به گردشگران هستند.

رحمانی موحد اظهار کرد: امسال  همچنین ۲۱ هزار رویداد و برنامه فرهنگی در شهرهای مختلف اجرای خواهد شد ضمن اینکه یک هزار و ۵۰۰ نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی نیز برپا می شود.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به افزایش تعداد مسافران گفت: از ۲۵ الی ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۴ شاهد افزایش ۱۲ درصدی مسافرت و از ۲۸ اسفند ۹۴ الی یکم  فرودین ماه سال جاری شاهد افزایش ۱۷ درصدی اقامت در استان های کشور بودیم.

وی گفت: خدمت رسانی به مسافران نوروزی امسال از ۲۵ اسفندماه ۹۴ با برگزاری مانور خدمت در سراسر کشور آغاز شده و تا پایان نیمه اول فروردین ماه ادامه دارد.

وی افزود: خوشبختانه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی اندیشیده شده است و برنامه ریزی ها در استان های مختلف خصوصا استان خراسان رضوی به شکل بسیار مطلوبی در حال پیگیری است.

رحمانی موحد خاطر نشان کرد: مهمترین اهداف ستاد هماهنگی خدمات سفر ایجاد شرایط مناسب و تسهیل در ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی است

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از بخش های مختلف و نیز ارائه گزارش از سوی رئیس ، دبیرکمیته ستاد، اجرایی خدمات سفر استان این ستاد را یک ستاد توانمند ذکر کرد که توانمندی این ستاد نشان دهنده تلاش همه مسئولان و فعالان ستاد است.

وی در این جلسه با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان خراسان رضوی اقدامات بسیار خوبی در خصوص ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زائران بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا (ع)، انجام شده است گفت: این فعالیت های ارزشمند نشان دهنده توانمندی ستاد وفعالیت مسئولان، فعالان، دست اندرکاران و کارشناسان این ستاد است.

وی در عین حال از استاندار خراسان رضوی به عنوان رئیس ستاد خواست تا فعالیت های ستاد به شکل ویژه ای ارتقاء یابد و هم چنین استعدادها و امکانات ستاد با هدف تبلیغات واحد تجمیع شوند.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید