رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » انتقاد از مخابرات برای دادن سامانه پیامکی به متخلفان حوزه گردشگری

انتقاد از مخابرات برای دادن سامانه پیامکی به متخلفان حوزه گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
سامانه پیامکی
مدیرکل نظارت و ارزیابی تورهای گردشگری با انتقاد از شرکت مخابرات برای در اختیار قراردادن سامانه های تبلیغاتی به شرکتهای غیر مجاز گردشگری گفت: این شرکتهای گردشگری مجوزی از سوی سازمان میراث فرهنگی ندارند اما با مراجعه به شرکت مخابرات به راحتی می توانند یک سامانه پیامکی بگیرند و تورهای گردشگری خود را در سطح گسترده ای برای مخاطبان تلفن همراه تبلیغ کنند.

عبدالناصر میرچی به خبرنگار مهر گفت: متاسفانه برخی از شرکتهای گردشگری مانند آکاتور و یا با نام پرشین کروز یک سامانه پیامکی از شرکت مخابرات می گیرند و به وسیله ارسال پیامک به حجم انبوهی از مخاطبان برای فروش تورهای گردشگری و یا کتاب گردشگری اقدام کرده و دست به کلاهبرداری می زنند چرا که اصلا توری برگزاری نمی کنند و کتابی نمی فروشند.

وی ادامه داد: اگر روزنامه ای که تبلیغات گردشگری دروغین چاپ می کند تنها ده هزار تیراژ داشته باشد، اما در عوض یک سامانه پیامکی و یا یک سایت مجازی تعداد بیشتری مخاطب دارند. خواهش من این است که مسئولان مخابرات در واگذاری سامانه پیامکی دقت بیشتری کنند و بررسی کنند که آیا شرکتی که این سامانه را در اختیار گرفته از سازمان مرتبط با آن تبلیغ مجوز دارد یا خیر.

میرچی افزود: من از مسئولان مخابرات دعوت می کنم تا در یک جلسه هم اندیشی حضور پیدا کرده و در این زمینه صحبت کنیم و به راهکار برسیم تا از این به بعد هر کسی نتواند با این سامانه اقدام به تبلیغات غیرقانونی کند. در این صورت می توان حتی تاییدیه تبلیغات را از معاونت گردشگری گرفت و سپس مجوز داد.

وی گفت: اینکه تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی برای مردم ایجاد دغدغه و مشکل کنیم، خیلی صحیح به نظر نمی رسد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید