رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » استقبال از تبادل گردشگر و انتقال تجربیات و دانش صنعت گردشگری ایران و ویتنام

استقبال از تبادل گردشگر و انتقال تجربیات و دانش صنعت گردشگری ایران و ویتنام

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مرتضی رحمانی موحد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در دیدار با سفیر ویتنام در ایران، گفت: از تبادل گردشگر و انتقال تجربیات و دانش صنعت گردشگری میان دو کشور ایران و ویتنام استقبال می کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و  اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در دیدار با «هونگ تک» سفیر ویتنام در ایران با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری لازم را در راستای اجرایی شدن طرح شناسایی مقاصد جدید گردشگری  ویتنام در ایران (Rout show) خواهد داشت؛ اظهار کرد: ما از فکر و ایده این طرح شامل انتخاب پنج شهر اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و تهران توسط کشور ویتنام به منظور تعریف مقاصد جدید گردشگری با ریشه فرهنگی و برگزاری برنامه های مختلف شامل اکران فیلم، برگزاری نمایشگاه های هنری و نیز نشست های تخصصی گردشگری حمایت خواهیم کرد.

«هونگ تک» سفیر ویتنام در ایران نیز در این نشست گفت: اگر چه دو کشور ایران و ویتنام شناخت کافی از حوزه تاریخ و فرهنگ هم دارند اما متاسفانه یکدیگر را به عنوان مقصد گردشگری نمی شناسند.

وی با بیان اینکه طرح شناسایی مقاصد جدید گردشگری ویتنام در ایران (Rout show) می تواند راهگشای رفع این خلا باشد؛ افزود: در تاریخ ۵ سپتامبر با همکاری امور خارجه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز بخش خصوصی ایران شامل برخی از دفاتر خدمات مسافرتی و تورگردان ها، گروه های مختلف به منظور برگزاری برنامه های فرهنگی و تاریخی عازم پنج شهر اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و تهران خواهند شد تا زمینه ارتباطات فرهنگی و شناخت جاذبه ها و فرصت های گردشگری میان مردم دو کشور را فراهم آورند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید