رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » درخواست همکاری بیشتر مدیران دولتی و خصوصی در راستای جذب گردشگر

درخواست همکاری بیشتر مدیران دولتی و خصوصی در راستای جذب گردشگر

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

علیرضا پاک فطرت

شیراز – شهردار شیراز خواستار همکاری بیشتری مدیران دولتی و خصوصی در راستای جذب گردشگر در طول سال شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا پاک فطرت عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: ۳ میلیون و ۳۹۴ هزار نفر شب در طول ۱۵ روز در شیراز حضور داشتند که اگر اقامت هرکدام، دو و نیم شب در شیراز محاسبه شود، حدود ۱ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر وارد شیراز شدند.

وی ادامه داد: این وضعیت نشان از پتانسیل شیراز در جذب گردشگر داخلی و خارجی دارد که در این راستا باید این موضوع را مد نظر قرار داد که جذب گردشگر داخلی باعث ایجاد یک شغل و جذب گردشگر خارجی ایجاد چندین اشتغال را به همراه خواهد داشت.

شهردار شیراز تصریح کرد: اگر به دنبال ایجاد اشتغال در شیراز هستیم باید بتوانیم گردشگر خارجی را جذب کنیم که برای رسیدن به این مهم باید مدیران دولتی و خصوص شهری به گونه ای برنامه ریزی کنند که در طول سال نیز شاهد حضور گردشگران باشیم.

پاک فطرت با تاکید بر اینکه راحت ترین راه ایجاد اشتغال جذب توریست و گردشگر است، گفت: باید ظرفیت ها و پتانسیل های شهر شیراز بیش از گذشته تبلیغ و برای جهانیان بازگو شود تا شاهد درخواست های آنها برای بازدید از شیراز باشیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید