رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » سومین مدرسه پاییزی گردشگری در کشور برگزار می‌شود

سومین مدرسه پاییزی گردشگری در کشور برگزار می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سومین مدرسه‌ی پاییزی گردشگری با موضوع «گردشگری‌ و آب» به همت دانشکده‌ی علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سیدسعید هاشمی – رییس دانشکده‌ی علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ و دبیر علمی این مدرسه – با اعلام این مطلب، یادآوری کرد: این دانشکده همسو با سازمان جهانی گردشگری با هدف تمرکز بر نقش مهم گردشگری و کمک به تلاش‌ها برای حفاظت از آب، در قالب سومین مدرسه‌ی پاییزی گردشگری درصدد است تا کارگاه‌های آموزشی سال 1392 خود را با عنوان «گردشگری و آب» به بهانه‌ی هفته‌ی گردشگری در سراسر کشور با موضوع‌های مشخص برگزار کند.

او ادامه داد: «گردشگری‌ و آب؛ محافظت از آینده‌ی مشترک‌ ما»، «گردشگری و معماری منظر»، «گردشگری و دیدگاه‌های محیط زیستی»، «همگانی‌سازی آموزش حفظ منابع آبی در توسعه گردشگری پایدار»، «چالش‎های کنونی منابع آبی از طریق مدیریت آب در مراکز گردشگری»، « سازه‌های تاریخی آب»، «گردشگری آب (سواحل، رودخانه‌ها، آبشارها، چشمه‌ها و…)»، «ترویج نقش گردشگری در حفظ آب»، «معماری شگفت‌انگیز آب‌انبارها» و «مهارت‌های لازم جهت توسعه گردشگری آب» عنوان کارگاه‌های پیش‌بینی‌شده برای سومین مدرسه‌ی پاییزی است که در شهرهای اردبیل، اصفهان، اهواز، تهران، تبریز، کرج، زاهدان، کرمان، ساری، یزد، مشهد، شیراز و شهرکرد با همکاری واحدهای جهاددانشگاهی و اداره کل میراث فرهنگی شهرهای یادشده برگزار می‌شود.

رییس دانشکده‌ی علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ‌ اظهار کرد: آشنایی با رویکردهای تازه در گردشگری، تحلیل و برخورد با گردشگری منطبق بر اصول علمی و آموزشی رایج در جهان و فراهم کردن بستر مناسب برای آشنایی دانشجویان، پروهشگران و استادان با نظریه‌ها و تئوری‌های گردشگری در موضوعات جهانی از جمله مهم‌ترین اهداف سومین مدرسه‌ی پاییزی است.

هاشمی گفت: افتتاحیه‌ی این مدرسه، هشتم مهرماه در محل دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود و حضور علاقه‌مندان در این مدرسه و کارگاه‌های آموزشی به‌صورت رایگان پیش‌بینی شده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید