رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تکلیف دستمزد و بیمه‌ی راهنمایان تور؟

تکلیف دستمزد و بیمه‌ی راهنمایان تور؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مدیرکل دفتر امور مراکز و خدمات گردشگری از رسیدگی با اولویت به موضوع دستمزد و بیمه‌ی راهنمایان تور در نخستین جلسه‌ی رسمی کارگروه مشترک راهنمایان تور خبر داد.

tourguideعلی لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس گردشگری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این‌که نخستین جلسه‌ی رسمی کارگروه مشترک راهنمایان تور و دفتر امور مراکز و خدمات گردشگری به‌زودی تشکیل می‌شود‌، ادامه داد: اکنون فصل سفر گردشگران به ایران است و اعضای هیأت رییسه‌ی این کارگروه که راهنماها هستند، در تور هستند. بنابراین نخستین جلسه‌ی کارگروه با حضور اعضای هیأت رییسه به‌زودی تشکیل خواهد شد تا با اولویت، به مشکلات راهنمایان تور رسیدگی شود.

او اظهار کرد: رسیدگی به دستمزد و بیمه، از مهم‌ترین مشکلات راهنمایان تور است که قرار شد پس از چیدمان اعضای کارگروه، با اولویت به این مسائل پرداخته شود. در آن جلسه، از رییس هیأت مدیره‌ی جامعه‌ی تورگردانان نیز دعوت می‌شود تا به نتیجه‌ی اجرایی مشترکی برسیم.

وی تعریف راهنمای گردشگری به‌عنوان شغل، تعیین دستمزد و بیمه را از موضوعات اساسی دانست که این مجموعه (راهنمایان و کارگروه آن‌ها) به‌دنبال تحقق آن‌ها هستند و به همین خاطر، با اولویت به این موضوعات پرداخته می‌شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید