رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » انتخاب اعضای هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور

انتخاب اعضای هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

راهنمایان گردشگری

اعضای هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور برای مدت دو سال انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه انتخابات هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور عصر روز پنج شنبه ۱۳ آذر ماه در خانه موزه شهید بهشتی با حضور نمایندگان انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری استان‌های عضو در کانون، برگزار شد و در آن دومین هیئت مدیره کانون برای مدت ۲ سال انتخاب شدند.

این جلسه با حضور نمایندگان انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری استان‌های عضو، نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نماینده وزارت کار برگزار شد و در آن آرش نورآقایی از استان تهران، محسن حاجی‌سعید از استان یزد، نعیمه حنفی از استان اردبیل و عباس خرم‌روز از استان اصفهان به عنوان اعضای اصلی و سعید نگهبان فرد از استان فارس و نوید مشهوری آفاق از استان آذربایجان شرقی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

از میان اعضای هیئت مدیره، آرش نورآقایی به عنوان رئیس، محسن حاجی سعید به عنوان نایب رئیس، عباس خرم‌روز به عنوان خزانه‌دار و سیده مهسا مطهر به عنوان دبیر معین شدند.

همچنین بهنام افتخاری از استان همدان به عنوان بازرس اصلی و اویس کیانی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. مدت فعالیت بازرسان اصلی و علی‌البدل یک سال خواهد بود.

در حال حاضر انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری تهران، اردبیل، کرمان، یزد، اصفهان، خوزستان، کردستان، فارس، گیلان، همدان، البرز، مازندران، خراسان رضوی، قزوین، قم، آذربایجان شرقی و زنجان به عضویت کانون درآمده‌اند. انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان غربی، قشم، کاشان، مرکزی و کرمانشاه نیز در حال انجام مراحل عضویت هستند.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید