رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تامین زیر ساخت های گردشگری را برای بخش خصوصی به عنوان حاملان پرچم گردشگری

تامین زیر ساخت های گردشگری را برای بخش خصوصی به عنوان حاملان پرچم گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری شهری

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در نخستین همایش گردشگری موضوعی اعلام کرد: برنامه ریزان بیش از پیش تامین زیر ساخت های گردشگری را برای بخش خصوصی به عنوان حاملان پرچم گردشگری مورد توجه قرار دهند و برای آن احساس مسئولیت کنند.

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، حسین زارع صفت گفت: در ابتدای فعالیت شهرداری تهران در زمینه گردشگری شهری ، بخش خصوصی و آژانس های همکار باور نمی کردند که شهرداری بتواند در این عرصه در کنار آنها قرار گیرد و در ابتدا استقبال نشد و افراد کمی بودند، اما امروز این ظرفیت ها بیش از گذشته شناخته شده و تلاش شهرداری برای فعالیت بخش خصوصی در این عرصه سبب شد که فعالیت های گردشگری در تهران رنگ و بویی تازه به خود بگیرد.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه شهر تهران این ظرفیت را دارد که به عنوان مقصد گردشگری مورد توجه باشد، خاطرنشان کرد: شهردار تهران دراین زمینه بیشترین دغدغه و تاکید را دارد تا 12 میلیون شهروند تهرانی از فرصت های گردشگری شهر تهران بهره مند شوند.

زارع صفت با بیان اینکه گردشگری در سبک زندگی و خانواده محوری اثرگذار است، افزود: گردشگری هم هدف و هم وسیله است. به طوری که گردشگری عامل توسعه فرهنگی متعالی است و درواقع اقتصادی ترین کار فرهنگی و نیز فرهنگی ترین کار اقتصادی محسوب می شود.

به گزارش شهرداری تهران، وی با تاکید بر اینکه اگر گردشگری به شکل فرآیندی در بخش های مختلف مورد توجه قرار نگیرد نتیجه مطلوب بدست نمی آید، تصریح کرد: در حال حاضر ستاد گردشگری در فرمانداری ، سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و سایر سازمان های مرتبط شکل گرفته است و تلاش می شود همکاری های بین بخشی در راستای حمایت از فعالیت های بخش خصوصی ادامه پیدا کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید