رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » صنایع دستی و گردشگری در راستای اجرایی کردن اصل ۴۴ قانون اساسی

صنایع دستی و گردشگری در راستای اجرایی کردن اصل ۴۴ قانون اساسی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

جنگل1

معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای اجرایی کردن اصل ۴۴ قانون اساسی و ایجاد تعاملات فرابخشی به منظور تسریع توسعه گردشگری کشور، مشارکت وهمکاری با کمسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی را در دستور کار قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحمانی موحد در سی و هشتمین جلسه کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی که با حضور اعضا و نمایندگان اتاق های بازرگانی استان های کشور در محل معاونت گردشگری برگزار شد؛ ضمن بررسی زمینه های همکاری موجود و تمرکز بر بستر مستعد تعاملات ، تدوین تفاهم نامه همکاری مشترک با این بخش را در دستور کار قرار داد.

در این جلسه موضوعاتی شامل ارائه پیش نویس تفاهم نامه پیشنهادی مابین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از سوی کمیسیون گردشگری اتاق به معاونت گردشگری جهت اعمال اصلاحات و نکته نظرات پیشنهادی، اعلام آمادگی بخش خصوصی جهت ارائه کمک های مالی برای به ثمر نشستن طرح های کلان مشترک گردشگری مابین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اتاق ایران و نیز بررسی وضعیت گردشگری در برنامه ششم توسعه توسط کمیسیون گردشگری اتاق ایران جهت ارائه پیشنهادات به سازمان و بررسی این موضوع در نشست آتی طرفین در دستور کار قرار گرفت.

همچنین در این نشست عضویت اتاق ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی در شورای راهبری گردشگری سلامت و نیز دعوت از نمایندگان استانی اتاق ایران جهت حضور در کمیته مشورتی گردشگری استانها به منظور  مطرح نمودن مسائل و تلاش برای کاهش مشکلات درون استانی در حوزه گردشگری مطرح و مقرر شد توانمندی های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان بخش خصوصی قابل اتکا به منظور خدمتگزاری در حوزه صنعت گردشگری کشور در قالب سه فصل اصلی  شامل  «حمایت از سرمایه گذاری و تقویت تشکل ها«، «پژوهش و مطالعات« و نیز« پیشبرد تفاهم نامه همکاری« مورد بهره برداری قرار گیرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید