رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » در ده ماه اخیر نهادهای نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور حدود 14 گزارش از استانهای مختلف فرستاده اند

در ده ماه اخیر نهادهای نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور حدود 14 گزارش از استانهای مختلف فرستاده اند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تخلفات

رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: در ده ماه اخیر نهادهای نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور حدود 14 گزارش از استانهای مختلف فرستاده اند که بخش هایی از این تخلفات قابل طرح در هیات‌های تخلفات اداری است.

مسعود سلطانی فر درباره پیگیری تخلفات مدیران و روسای قبلی سازمان میراث فرهنگی به خبرنگار مهر گفت: علاوه بر اینکه ما پیگیر این موضوع هستیم، خوشبختانه نهادهای نظارتی مانند دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور در این دوره که ما به سازمان آمده‌ایم حدود 14 گزارش از استانها فرستاده اند که بخشی از آنها قابل طرح در هیات‌های تخلفات اداری است و باید از طریق مراجع قضایی پیگیری شود.

وی ادامه داد: امیدوارم به همین شکل که تاکنون دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور عملکرد مالی این سازمان را که بی انضباطی مالی در آن زیاد بود، مورد بررسی قرار دادند، بتوانند گزارش های نظارتی خوبی را به ما نیز بدهند تا به مراجع قضایی انتقال دهیم.

مدیران سازمان میراث فرهنگی در دولت یازدهم بارها از تخلفات روسا و مدیران قبلی این سازمان دردولت های نهم و دهم سخن گفته اند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید