رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بیش از 450 سرویس بهداشتی بین راهی در مسیرهای گردشگری در شرایط بهره برداری قرار گرفته است

بیش از 450 سرویس بهداشتی بین راهی در مسیرهای گردشگری در شرایط بهره برداری قرار گرفته است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سرویس بهداشتی

معاون سرمایه گذاری و طرحهای سازمان میراث فرهنگی، گفت: بیش از 450 سرویس بهداشتی بین راهی در مسیرهای گردشگری در شرایط بهره برداری قرار گرفته است.

سعید شیرکوند به خبرنگار مهر گفت: بررسی اسناد در سازمان میراث فرهنگی نشان می دهد که پیش از این رئیس وقت سازمان از ساخت هزار سرویس بهداشتی بین راهی خبر داده بود که تعددی از آنها در دست ساخت است و چند سرویس دیگر نیز با مشکل مالکیت، زیرساخت ها، دسترسی امکانات و…، مواجه بودند که متوقف شدند. برخی نیز تکمیل شده و وارد چرخه می شوند.

وی ادامه داد: فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای گردشگری یکی از مهمترین اقدامات معاونت سرمایه گذاری و طرح های سازمان است.

پیش از این رحیم مشایی، رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی اعلام کرده بود که در هر 25 کیلومتر از جاده های گردشگری کشور، یک سرویس بهداشتی و مجتمع بین راهی ساخته خواهد شد. وی تاریخ تحقق این وعده را سال 90 اعلام کرده بود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید