رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » معطوف‌سازی توجه سیاست‌گذاران به چالش‌های گردشگری

معطوف‌سازی توجه سیاست‌گذاران به چالش‌های گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

دبیر علمی نخستین همایش بین‌المللی علمی – راهبردی توسعه گردشگری ایران با اشاره به هدف برگزاری این برنامه گفت: معطوف‌سازی توجه سیاست‌گذاران به چالش‌های گردشگری هدف اصلی این همایش بود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان، دکتر مژگان عظیمی در آیین اختتامیه نخستین همایش بین‌المللی علمی – راهبردی توسعه گردشگری ایران (چالش‌ها و چشم‌اندازها) در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی اظهار کرد: معطوف کردن توجه سیاست‌گذاران و مدیران صنعت گردشگری به چالش‌ها و الزامات توسعه این حوزه و نیز ارائه دستاوردها و راهکارهای لازم در قابل برنامه‌ای اثربخش در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه کشور، از جمله اهداف ما در برگزاری این همایش بود.

وی افزود: پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی به عنوان یک کانون علمی و پژوهشی فعال، ماموریت خود را مطالعه در زمینه گردشگری با اولویت گردشگری مذهبی قرار داده و در برگزاری این همایش حداکثر توان خود را برای گردآوری اندیشه‌های گوناگون به کار بسته است.

عظیمی با اشاره به دریافت و ارزیابی 438 مقاله توسط دبیرخانه همایش خاطرنشان کرد: 70 داور در فرآیند داوری مقالات با نگاه انتخاب مقالات کاربردی و راهبردی در حل چالش‌های پیش روی گردشگری کشور ما را یاری کردند.

دبیر علمی نخستین همایش بین‌المللی علمی – راهبردی توسعه گردشگری ایران ادامه داد: پس از انجام داوری‌ها 80 مقاله برای ارائه شفاهی و 139 مقاله برای ارائه در پوستر پذیرش شدند و برگزاری هشت میزگرد تخصصی و 10 کارگاه تخصصی از جمله برنامه‌های جنبی این همایش بود.

وی تصریح کرد: نتایج تبادل نظرات شرکت‌کنندگان و دستاوردهای همایش در قالب کتاب این همایش به چاپ می‌رسد و امیدواریم پژوهش‌های کاربردی موجب افزایش رقابت‌پذیری در گردشگری کشور شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید