رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » درخواست برای واردات 1000 خودروی گردشگری از دولت، توسط تورگردانان

درخواست برای واردات 1000 خودروی گردشگری از دولت، توسط تورگردانان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
خودروی گردشگری
رئیس جامعه تورگردانان ایران اظهارداشت: به دولت درخواست داده ایم تا 500 دستگاه خودروی ون، 150 خودروی آفرود، 300 مینی بوس و چندین اتوبوس گردشگری را برای حل مشکل حمل و نقل گردشگران خارجی به ایران بیاورند.
 ابراهیم پورفرج به خبرنگار مهر گفت: اکنون در زمینه حمل و نقل و ترانسفر گردشگران خارجی به مشکل برخورد کرده ایم به نحوی که در ایران خودوری مناسب برای جابه جایی آنها وجود ندارد و یا تعدادش بسیار محدود است به همین علت چندی پیش به دولت درخواست دادیم تا 500 خودروی ون مجهز، اتوبوسهای VIP ، 300 مینی بوس شیک و قابل استفاده برای گردشگران خارجی و 150 آفرود برای تورهای بیابانگردی و کویرنوردی در اختیار شرکتی که به تازگی تاسیس شده است، بگذارند تا همه مجریان تور و فعالان گردشگری بتوانند هر زمان نیاز به خودروی گردشگری داشتند، به آن شرکت مراجعه کنند.

وی ادامه داد: برخی مدعی ساخت خودروهای گردشگری هستند اما از سازمان میراث فرهنگی و سازمان توسعه تجارت خواستیم تا این تعداد خودرو را وارد ایران کندو آنها هم سر حوصله خودروهایشان را بسازند منتها اکنون برای حل مشکل تردد گردشگران نیاز به خودروهایی داریم که قابل استفاده برای گردشگرانی باشند که اقامتشان را در هتلهای شیک و 5 ستاره است اما درحال حاضر خودروی آبرومند در ایران بسیار کم است.

پورفرج با بیان اینکه پیگیر این درخواست شده ایم اما هنوز پاسخی نگرفتیم تصریح کرد: متاسفانه اکنون برای تردد 10 گردشگر از اتوبوس VIP چهل نفره استفاده می کنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید