رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » محدودیتی برای حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری نداریم

محدودیتی برای حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری نداریم

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

معاون امور عمرانی استانداری‌ کرمانشاه گفت: هیچ محدودیتی برای حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری نداریم.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی هنری خبرگزاری ایسنا منطقه کرمانشاه، «مجتبی نیک‌کردار» در حاشیه برگزاری سمینار توسعه گردشگری با عنوان «استراتژی توسعه توریسم مذهبی در کشور های اسلامی» که در سالن همایش‌های مرکز آموزش و پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایران جزو 10 کشور برتر از لحاظ پتانسیل‌های گردشگری است، اما از لحاظ درآمد در رتبه 75 جهان هستیم، بنابراین نیاز است که در این حوزه بیش از اینها کار کنیم.

وی اظهار کرد: با روی کارآمدن دولت یازدهم شاهد تحولی در عرصه گردشگری کشور هستیم و این شرایط در آینده بهتر نیز خواهد شد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه اظهار کرد: برگزاری چنین سمینارهایی با حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های مطرح دنیا حرکتی بسیار خوب برای انتقال تجربیات و علم روز گردشگری جهان به دست‌اندرکاران این حوزه در استان است.

نیک‌کردار تصریح کرد: گردشگری استان کرمانشاه آرام آرام رونق می‌گیرد و آمارها نشان می‌دهند که ورود گردشگران خارجی به استان رشد چشمگیری پیدا کرده است.

وی یادآور شد: هر گردشگری که وارد استان می‌شود می‌تواند یک سفیر برای معرفی این استان به کشور خود باشد.

این مقام مسئول در استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: اگرچه وضع گردشگری استان و کشور رو به بهبود است، اما ما راضی نیستیم و با توجه به پتانسیل‌ها و توانمندی‌هایی که در این حوزه وجود دارد انتظار می‌رود که وضعیت گردشگری استان رونق دوچندانی پیدا کند.

وی با تاکید بر حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری استان گفت: هیچ محدودیتی برای حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در سطح استان کرمانشاه نداریم.

در این مراسم همچنین معاون برنامه‌ریزی استانداری‌کرمانشاه اعلام کرد، باید فعالان توریسم استان با علم روز گردشگری دنیا آشنا باشند.

به گزارش ایسنا، «علی‌اصغر میرزایی» در حاشیه برگزاری سمینار توسعه گردشگری با عنوان «استراتژی توسعه توریسم مذهبی در کشور های اسلامی» که در سالن همایش‌های مرکز آموزش و پژوهش استانداری کرمانشاه در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: برگزاری چنین همایش‌هایی فرصت بسیار مناسبی است که فعالان و دست‌اندرکاران این عرصه با علم روز گردشگری دنیا آشناتر شوند.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم گردشگری استان و منطقه توسعه یابد، ناگزیریم که فعالان توریسم استان را با علم روز گردشگری دنیا آشنا کنیم.

معاون برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه گفت: امسال اعتبارات خوبی به حوزه گردشگری استان اختصاص داده شده و ادامه اجرای طرح جامع ساماندهی تاق بستان، بیستون و آناهیتا از جمله برنامه‌های در دست اجرای استان در حوزه گردشگری است.

میرزایی خاطرنشان کرد: استانداردسازی اماکن و تاسیسات گردشگری موضوع قابل توجهی است که برای توسعه گردشگری استان آن را انجام خواهیم داد.

این مقام مسئول در استانداری کرمانشاه با بیان اینکه “با آغوش باز از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری استان استقبال می‌کنیم” گفت: حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران در این حوزه در اولویت اصلی برنامه‌های معاونت برنامه‌ریزی استانداری است.

وی همچنین یادآور شد: برای اینکه بتوانیم گردشگری استان را توسعه دهیم باید قبل از هر چیز فرهنگ گردشگری را در استان رواج دهیم و در ادامه زیرساخت‌ها را برای حضور بیشتر گردشگران داخلی و خارجی فراهم کنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید