رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور منصوب شد

مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور منصوب شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
صنایع دستی
پویا محمودیان طی حکمی به عنوان مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع دستی کشور منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و شایستگی سرکار عالی به موجب این حکم در این سمت منصوب می شوید. انتظار می رود با برنامه ریزی و مطالعه بازارهای صنایع دستی و به منظور رونق و افزایش کمی و کیفی صادرات، بهره گیری از روشهای پیشرفته بازرگانی صنایع دستی، ایجاد زمینه های مناسب و هماهنگی های لازم به منظور تحقق اهداف کلی سازمان اهتمام شایسته به عمل آید.

خانم پویا محمودیان دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته MBA  از دانشگاه صنعتی شریف بوده و تحصیلات خود را در مقطع دکتری MBA از دانشگاه بوردو فرانسه به اتمام رسانده است. وی به زبان انگلیسی تسلط داشته و همچنین با زبان فرانسه آشنایی دارد.

وی بیش از 10 سال است که در معاونت صنایع دستی مشغول به فعالیت بوده و پیش از این به عنوان رئیس گروه ترویج، در اداره کل توسعه و ترویج، معاونت صنایع دستی حضور داشته است.

خانم محمودیان به عنوان یکی از نیروهای جوان و تحصیلکرده معاونت صنایع دستی توانست در راستای رویکرد دانش محوری و استفاده بهینه از نیروهای ستادی، سکان مدیریت دفتر صادرات این معاونت را به دست بگیرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید