رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » شیوه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی آموزش داده شد

شیوه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی آموزش داده شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
نمایشگاه
معاونت صنایع دستی کشور برای کارکنان ستادی خود، کارگاه آموزشی ” شیوه برگزاری نمایشگاه بین المللی” را در محل آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برگزارکرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور به منظور ارتقای سطح عملی کارکنان ستادی در ادامه برگزاری سلسله برنامه های آموزشی خود، کارگاه ” شیوه برگزاری نمایشگاه بین المللی” را با حوزه مدرسان سازمان توسعه تجارت برگزار کرد.

در این نشست موضوعاتی مانند نحوه شناخت و انتخاب نمایشگاه های معتبر خارجی، چگونگی شرکت در این رویدادها، قوانین و روند رایج برگزاری نمایشگاه در دنیا، شیوه های عقد قراردادهای بین المللی مطرح و حاضران به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

این برنامه توسط دفتر توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار شد. از ابتدای سال جاری این دفتر به منظور بازآموزی و ارتقاء سطح دانش فنی کارشناسان ستادی صنایع دستی کارگاه ها و برنامه های متعددی را با همکاری سازمان های چون توسعه و تجارت و برخی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور برگزار کرده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید