رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » کارگاه قوانین و مقررات جهانگردی برگزار می‌شود

کارگاه قوانین و مقررات جهانگردی برگزار می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کارگاه آموزشی قوانین و مقررات جهانگردی با هدف آشنایی کارشناسان و فعالان صنعت گردشگری کشور با قواعد حاکم بر گردشگری بین‌الملل، دوم و پنجم شهریورماه امسال در معاونت گردشگری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، کارگاه آموزشی قوانین و مقررات جهانگردی در دو جلسه با محوریت قوانین و مقررات گردشگری با ورود به مباحث «مفاهیم گردشگری»، «قواعد حاکم بر گردشگری بین‌الملل»، «آشنایی با قوانین بین‌الملل و حقوق گردشگر» و «آشنایی با محدوده فعالیت‌های تأسیسات گردشگری» برگزار می‌شود.

این کارگاه آموزشی به همت دفتر مطالعات آموزش گردشگری و با سخنرانی دکتر عباس هنرمند، کارشناس ارشد برنامه‌ریزی توریسم و استاد دانشگاه آزاد اسلامی برپا می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی به‌منظور شرکت در این کارگاه آموزشی با روابط عمومی معاونت گردشگری و با شماره 66582039 می‌توان تماس برقرار کرد.

شرکت‌کنندگان در کارگاه آموزشی قوانین و مقررات جهانگردی، گواهینامه‌ای معتبر را از اداره کل توسعه‌ی منابع انسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید