رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » راه اندازی صندوق توسعه گردشگری اکو ضروری است

راه اندازی صندوق توسعه گردشگری اکو ضروری است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
برنامه گردشگری
رامسر – خبرگزاری مهر:  عضو انجمن گردشگری سلامت ایران گفت: راه اندازی صندوق های توسعه ای گردشگری بین کشورهای عضو اکو امری ضروری است.
به گزارش خبرنگار مهر، علی یونسی پیش از ظهر سه شنبه در پنل اقتصاد گردشگری سلامت گفت: کشورهای عضو اکو دارای اقتصاد خوبی هستند و در زمینه گردشگری سلامت نیز دارای پتانسیل هستند.
وی اظهار داشت: در گردشگری سلامت فرصتهای مختلفی وجود دارد و باید از ظرفیت صندوق های توسعه بهره گرفت.
یونسی یادآور شد: فرهنگسازی در زمینه ایجاد صندوق های توسعه امری مهم است و باید راهکار عملی و کارشناسی برای این صندوق داشته باشیم.
این کارشناس با اشاره به اینکه صندوق توسعه گردشگری، صندوق استراتژیک است بیان داشت: برای ایجاد این صندوق باید قدمهای سختی برداشت و تامین منابع مالی آن ضرورت دارد.
وی گفت: امیدواریم کشورهای عضو اکو بتوانند در زمینه راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری برنامه ریزی کنند.
یونسی پیشنهاد داد: تنها راهی که می توان نسبت به توسعه گردشگری سلامت اقدام کرد، ایجاد صندوق توسعه است و پولی که در این زمینه گذاشته می شود بخشی باید از سوی بانک اکو تامین شود.
وی تصریح کرد: صندوقهای توسعه گردشگری مهمترین صندوقی می تواند باشد که کشورهای عضو اکو در آن عضو باشند و این صندوق، خیریه نیست.
برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید