رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » آغاز نشست تخصصی داوران جشنواره مشارکت ملی گردشگری

آغاز نشست تخصصی داوران جشنواره مشارکت ملی گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
جشنواره مشارکت ملی
همزمان با ارسال آثار متعدد مردمی به دبیرخانه جشنواره مشارکت ملی گردشگری، نشست تخصصی داوران و تعیین اصول سنجش شاخه های مختلف این رقابت، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نظر به برگزاری نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری به مناسبت گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و اعلام فراخوان عمومی از طریق رسانه ها طی ماه گذشته، هم اکنون با تعیین قطعی داوران این برنامه در قالب هشت سرفصل مجزا، نشست های تخصصی  به منظور تعیین اصول سنجش و داوری شاخه های مختلف این رقابت و نیز بررسی اولیه آثار دریافتی آغاز شد.

عکاسی، انیمیشن، فیلم کوتاه، ایده های نو، اینفوگرافی، کلیپ و وبلاگ نویسی بخش های اصلی جشنواره مشارکت ملی گردشگری به شمار می آید که با استقبال قابل توجه شرکت کنندگان در سطوح ملی و بین المللی و جذب آثار مردمی همراه بوده است.

داوران جشنواره مذکور که اغلب از صاحبنظران، کارشناسان، مدیران ارشد و با سابقه دولتی و خصوصی انتخاب شده اند؛ در نشست های کارشناسی خود اصول ارزیابی و معیارهای قابل لحاظ سنجش آثار را تعریف خواهند کرد تا حین بررسی متناوب نمونه های دریافتی، زمینه راهیابی برترین ها به مراسم گرامیداشت روز جهانی جهانگردی،  در تاریخ پنجم مهرماه را فراهم آورند.

ارتباط با دبیرخانه نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری هم اکنون از طریق سایت www.Irantourismfestival.com,ir امکانپذیر است و مهلت ارسال آثار تا 31 مرداد ماه تعیین شده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید