رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ٧۴ مقاله به دبیرخانه گردشگری سلامت کشورهای اکو رسید

٧۴ مقاله به دبیرخانه گردشگری سلامت کشورهای اکو رسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری سلامت
مدیرکل میراث فرهنگی استان مازندران اظهارداشت: ٧۴ مقاله علمى و تخصصى به دبیرخانه نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو ارسال شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، دلاور بزرگ نیا گفت: مهلت دریافت مقاله براى این کنفرانس بین المللى پایان یافته است و در مجموع ٧۴ مقاله به دبیرخانه این رویداد رسیده است، در این میان 30 مقاله با موضوع پتانسیل های مازندران در زمینه گردشگری سلامت، 19 مقاله در زمینه بهداشت و درمان، 11 مقاله در خصوص ارتباط با مشتری، 7 مقاله فناوری ارتباطات و اطلاعات ،3 مقاله اقتصادی ، 2 مقاله در زمینه نیروی انسانی در گردشگری سلامت و 2 مقاله نیز با موضوع گردشگری سلامت در کشورهای اکو است.
وی افزود: بنا بر برنامه مصوب کمیته هاى علمى و اجرایى این کنفرانس، محورهایى که در اجلاس گردشگرى سلامت در رامسر به بحث و تبادل نظر گذاشته مى شود توسعه و تنوع محصولات ،مدیریت زمین و منطقه بندی، توسعه و توانمندی نیروی انسانی اقتصاد ،فن آوری ارتباطات و اطلاعات،ارتباط با مشتری، تبلیغات بازار در گردشگری سلامت است که تلاش شده است طیفى متنوع از نگاهى زیرساختى به این گونه گردشگرى تا قابلیتهاى اقتصادى و حتى تبلیغى را در بر گیرد در این کنفرانس علاوه بر ارائه 6 مقاله برتر از میان مقالات رسیده، شاهد سخنرانى هاى کاربردى و راهبردى توسط اساتید این رشته خواهیم بود. “
بزرگ نیا گفت: مازندران ظرفیتهاى شناسانده نشده بکرى در خصوص گردشگرى سلامت دارد که چون الماس هایى گرانبها در دل جاذبه های توریستی استان پنهان است ؛ الزامى ست این سرمایه هاى طبیعى ملى دستکم براى کشورهاى منطقه اکو معرفى شود.”
وی با اشاره به نمایشگاه جامعى که در کنار این کنفرانس در رامسر دایر خواهد شد اضافه کرد: مجتمع های دارویی و درمانی و موسسات تحقیقاتی پزشکی در کنار غرفه هایى براى معرفى جاذبه هاى توریستى درمانى در این نمایشگاه محوریت دارند.
نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو با خضور 70 میهمان خارجی از 9 کشور آذربایجان، ازبکستان، افغانستان، تاجیکستان، ترکیه، پاکستان، ترکمنستان، قزاقستان و قرقیزستان و نیز مهمانان داخلی از 27 مرداد ماه جاری به مدت 3 روز در رامسر برگزار می شود.
برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید