رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ٧٤ مقاله به دبیرخانه گردشگری سلامت کشورهای اکو رسید

٧٤ مقاله به دبیرخانه گردشگری سلامت کشورهای اکو رسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری سلامت
مدیرکل میراث فرهنگی استان مازندران اظهارداشت: ٧٤ مقاله علمى و تخصصى به دبيرخانه نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو ارسال شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، دلاور بزرگ نيا گفت: مهلت دريافت مقاله براى اين كنفرانس بين المللى پايان يافته است و در مجموع ٧٤ مقاله به دبيرخانه اين رويداد رسيده است، در اين ميان 30 مقاله با موضوع پتانسیل های مازندران در زمینه گردشگری سلامت، 19 مقاله در زمینه بهداشت و درمان، 11 مقاله در خصوص ارتباط با مشتری، 7 مقاله فناوری ارتباطات و اطلاعات ،3 مقاله اقتصادی ، 2 مقاله در زمینه نیروی انسانی در گردشگری سلامت و 2 مقاله نیز با موضوع گردشگری سلامت در کشورهای اکو است.
وی افزود: بنا بر برنامه مصوب كميته هاى علمى و اجرايى اين كنفرانس، محورهايى كه در اجلاس گردشگرى سلامت در رامسر به بحث و تبادل نظر گذاشته مى شود توسعه و تنوع محصولات ،مدیریت زمین و منطقه بندی، توسعه و توانمندی نیروی انسانی اقتصاد ،فن آوری ارتباطات و اطلاعات،ارتباط با مشتری، تبلیغات بازار در گردشگری سلامت است كه تلاش شده است طيفى متنوع از نگاهى زيرساختى به اين گونه گردشگرى تا قابليتهاى اقتصادى و حتى تبليغى را در بر گيرد در اين كنفرانس علاوه بر ارائه 6 مقاله برتر از ميان مقالات رسیده، شاهد سخنرانى هاى كاربردى و راهبردى توسط اساتید این رشته خواهيم بود. “
بزرگ نیا گفت: مازندران ظرفيتهاى شناسانده نشده بكرى در خصوص گردشگرى سلامت دارد كه چون الماس هايى گرانبها در دل جاذبه های توریستی استان پنهان است ؛ الزامى ست اين سرمايه هاى طبيعى ملى دستكم براى كشورهاى منطقه اكو معرفى شود.”
وی با اشاره به نمايشگاه جامعى كه در كنار اين كنفرانس در رامسر داير خواهد شد اضافه كرد: مجتمع های دارویی و درمانی و موسسات تحقیقاتی پزشکی در كنار غرفه هايى براى معرفى جاذبه هاى توريستى درمانى در اين نمايشگاه محوريت دارند.
نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو با خضور 70 میهمان خارجی از 9 کشور آذربایجان، ازبکستان، افغانستان، تاجیکستان، ترکیه، پاكستان، ترکمنستان، قزاقستان و قرقیزستان و نيز مهمانان داخلی از 27 مرداد ماه جاری به مدت 3 روز در رامسر برگزار می شود.
برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید