رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تحقق توسعه گردشگری در نوار ساحلی شمال شرق خزر

تحقق توسعه گردشگری در نوار ساحلی شمال شرق خزر

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری
پیشرفت پروژه گردشگری بین المللی در سواحل بندر ترکمن، توسعه گردشگری در نوار ساحلی شمال شرق دریای خزر را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان، ضمن دیدار با «احمد یونال» سرمایه گذار و مدیر پروژه بین المللی گردشگری کشور ترکیه که به زودی با مشارکت بخش خصوصی کشور در بندر ترکمن کلنگ زده خواهد شد؛ گفت: سرمایه به لحظه ها تحقق دارد و نباید در استفاده از آن زمان را از دست داد؛ لذا سازمان میراث فرهنگی همواره از تحقق پروژه هایی اینچنین حمایت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه عظیم گردشگری در بندر ترکمن استان گلستان، گامی مهم در راستای تحقق اهداف دولت به شمار می آید؛ گفت: مکان یابی این طرح با دارا بودن همه ظرفیت های طبیعی همچون دریا، ساحل و جنگل با هوشیاری کامل انتخاب شده است و بی شک رونق و توسعه گردشگری در نوار ساحلی شمال شرق دریای خزر را به دنبال خواهد داشت.

رحمانی موحد که پیش از این از محل پروژه گردشگری بندر ترکمن دیدن کرده بود؛ سرعت فعالیت بخش خصوصی کشور ترکیه را قابل قبول خواند و آینده درخشانی را برای پروژه موجود متصور شد.

«احمد یونال» سرمایه گذار و مدیر پروژه بین المللی گردشگری کشور ترکیه نیز در ادامه به تشریح اجزای تشکیل دهنده طرح مذکور شامل تاسیسات گردشگری، مراکز اقامتی، تفریحی و آموزش هوایی در قالب مجموعی ای کامل در ساحل بندر ترکمن جهت جذب گردشگران و توسعه گردشگری منطقه پرداخت.

همچنین در این دیدار شریک ایرانی پروژه نیز حضور داشت.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید