رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » قیمت تورهای گردشگری تهران اعلام شد

قیمت تورهای گردشگری تهران اعلام شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری تهران

قائم مقام سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از اعلام قیمت تورهای گردشگری و آغاز بر‌نامه‌های گردشگری رمضان از ساعت ۱۵ هر روز خبر داد.

حمیدرضا بتو قائم مقام سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در تشریح برنامه های گردشگری فصل تابستان با بیان تقارن ماه مبارک رمضان با بخشی از ایام این فصل، اجرای برنامه های گردشگری در این ماه را در دو بخش پیش و پس از افطار عنوان کرد و گفت: در برنامه های گردشگری پیش از افطار پنج مسیر ویژه تعریف شده که از این تعداد چهار مسیر منتهی به برج میلاد است.

وی آغاز به کار برنامه های پیش از افطار را از ساعت ۱۵ هر روز عنوان کرد و افزود: باتوجه به بر گزاری هر ساله جشنواره های فرهنگی – تفریحی برج میلاد افراد می توانند پس از بازدید اماکن تفر یحی و تاریخی تعریف شده مستقر در مسیرهای گردشگری از ساعت ۱۸ الی ۲ بامداد در این جشنواره ها شرکت کنند.

قائم مقام سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران یکی دیگر از برنامه های گردشگری پیش از افطار را با محوریت زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی دانست و افزود: پایان بخش این برنامه نیز پذیرایی افطار از شهروندان خواهد بود.

بتو به طراحی چهار مسیر ویژه بر نامه های افطار تا سحر اشاره کرد و گفت: از این چهار مسیر یک مسیر مختص زیارت اماکن متبرکه قم و جمکران بوده و سه مسیر دیگر نیز جهت بازدید اماکن گردشگری شهر تهران تعریف شده است.

وی با یاد آوری تقارن ماه مبارک رمضان و اوقات فراغت تابستان شهروندان رویکرد غالب اتخاذ شده در طراحی مقاصد گردشگری را با محوریت بقاع متبرکه و امامزاده و مساجد تاریخی شهر عنوان کرد و افزود: تمامی این برنامه ها از طریق هماهنگی های صورت پذیرفته با آژانس های مسافرتی صورت خواهد پذیرفت.

قائم مقام سازمان رفاه خد مات و مشار کت های اجتماعی شهرداری تهران با عنوان اینکه شهروندان از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ و نیز مراجعه حضوری به سرای محلات از تمامی طرح ها و مقاصد گردشگری مطلع خواهند شد به بیان قیمت های ارائه شده در خصوص تورها اشاره کرد و افزود: نرخ این تورها با توجه به خدمات ارائه شده از ۱۸ تا ۲۵ هزار تومان متغیر است اما آنچه جهت برپایی تورهای مهدویت (قم – جمکران) در نظرگرفته شده است ۳۰ هزارتومان است.

بتو با عنوان اینکه شهروندان پس از تماس با سامانه ۱۳۷ به نزدیکرین آژانس گردشگری معرفی می شوند، افزود: درصورت افزایش میزان تقاضا اعزام ها به صورت محله ای و از هر سرای محله خواهد بود

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید