رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » انتقاد از تبلیغات کذب گردشگری در روزنامه ها

انتقاد از تبلیغات کذب گردشگری در روزنامه ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
روزنامه ها
مدیر کل نظارت و ارزیابی تورهای گردشگری گفت: روزنامه کثیرالانتشار تنها برای سوداندوزی خود تبلیغاتی را در صفحات آگهی خود منتشر می کنند که مغایر با موازین نظارت جمهوری اسلامی ایران است.

عبدالناصر میرچی به خبرنگار مهر گفت: این روزنامه ها آگهی هایی را منتشر می کنند که در آن نوشته “تورهای گردشگری با نوشابه مجانی” آیا مسئولان این روزنامه ها با خود فکر نمی کنند که منظور از نوشابه مجانی و یا تور گردشگری شاد شاد شاد چیست؟

وی ادامه داد: برای جلوگیری از این آگهی ها بهتر است که وزارت ارشاد در همکاری با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی اعلام کند که هیچ آگهی در نشریات منتشر نمی شود مگر آنکه آگهی مربوط به تورهای گردشگری به تایید مدیر کل میراث هر استان و یا نماینده معاونت گردشگری برسد.

میرچی افزود: در یک روزنامه باید مدیریت اعمال شود مگر می شود یک خبرنگار خواسته مردم را طلب کند اما در همان روزنامه آگهی های غیر مجاز اخلاقی چاپ شود آن هم صرفا با هدف سوداندوزی بیشتر. این روزنامه ها باید حافظ منافع مردم باشند اما در قبال مبلغی پول هر آگهی را چاپ می کنند بدون اینکه حتی محتوای آن را یک بار بخوانند.

وی گفت: معاونت گردشگری حاضر است با مسئولان مربوطه نشستی بگذارد و درباره انتشار آگهی های غیر مجاز به هم اندیشی برسد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید