رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » اظهارات معاون گردشگری درباره تورهای جام جهانی

اظهارات معاون گردشگری درباره تورهای جام جهانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
جام جهانی
معاون گردشگری کشور گفت: برخی می خواهند مسائل مربوط به تورهای گردشگری جام جهانی در برزیل را سیاسی کنند. در بحث تورهای گردشگری جام جهانی، یک تور رسمی وجود دارد که انتخاب آن هم با فدراسیون بوده است.

مرتضی رحمانی موحد درباره برگزاری تورهای گردشگری جام جهانی و انتقاد به عملکرد سازمان در این باره به خبرنگار مهر گفت: تورهای برزیل تازه آغاز شده و باید مسافران این تورها به ایران برگردند. نباید قصاص قبل از جنایت کرد. دفاتر گردشگری برنامه هایشان را به مسافر می دهند. مسافر هم کیفیت خدمات را بررسی و قرارداد را امضا می کند و سفر شروع می شود. ممکن است در حین سفر اشکالاتی بوجود بیاید و یا تعهدات آژانس با آنچه در اختیار مسافر داده می شود، یکی نباشد به حدی که به شکایت منجر شود. باید تمام این مراحل به سرانجام برسد. ممکن است در لحظات آخر مسافر از مجری تور راضی و مشکلاتشان حل شود.

وی گفت: برخی می خواهند مسائل مربوط به تورهای گردشگری برزیل را سیاسی کنند. من در آلمان می دیدم که برخی از افراد حرفه ای سفر می رفتند و اگر مشکل کوچکی می دیدند شکایت کرده و پولهای کلان دریافت می کردند آنها کارشان همین بود. در بحث تورهای گردشگری جام جهانی، یک تور رسمی وجود دارد که انتخاب آن هم با فدراسیون است. دفاتر گردشگری دیگری هم که تور می برند براساس سیاست سازمان میراث فرهنگی بود که اعلام کرد هر کسی توانایی دارد می تواند تور گردشگری برگزار کند ولی باید آنچه وعده می دهد را اجرایی کند.

معاون گردشگری بیان کرد: ما چند ناظر را برای بررسی روند برگزاری تورهای جام جهانی برزیل فرستاده ایم گزارشهایی را نیز به ما اعلام می کنند منتها یک سری از امور با کدخدامنشی حل می شود. متاسفانه برخی از افرادی که انتظار می رود به عنوان یک دیپلمات حرفه ای براساس اخبار درست تحلیل موضوع کنند، صحبتهایی کرده اند که صحت ندارد. به عنوان مثال اصلا تورهای 70 میلیونی وجود نداشته است.  نباید ادعای هر کسی را که به زبان آورد.

رحمانی موحد گفت: جمع بندی تمام بررسی ها و نظارت ها باید به دست ما برسد تا تصمیمات لازم انجام و پس از آن شورایی تشکیل شود. با متخلفان نیز برخورد خواهد شد. بنابراین اگر تورهای گردشگری براساس توافق انجام شده با مسافر تعهداتش را انجام ندهد، راه برای شکایت مسافران باز است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید