رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بررسی وضعیت ژئوپارک قشم و تطبیق مندرجات پرونده با واقعیت های موجود

بررسی وضعیت ژئوپارک قشم و تطبیق مندرجات پرونده با واقعیت های موجود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

قشم

ارزیابان یونسکو پس از تایید پرونده درخواست ثبت جهانی ژئوپارک قشم، برای بررسی وضعیت این ژئوپارک و تطبیق مندرجات پرونده با واقعیت های موجود به جزیره قشم می روند.

علیرضا امری کاظمی مشاور ارشد ژئوپارک قشم به خبرنگار مهر گفت: دو نفر کارشناس مستقل به عنوان ماموران ارزیابی یونسکو پانزدهم مرداد ماه وارد ایران خواهند شد تا از نزدیک و با مشاهدات میدانی مهر تاییدی بر روند پیشرفت و توسعه ژئوپارک قشم بزنند.

عضو شورای عالی ژئوپارک های جهانی یونسکو بیان کرد: نتایج این ارزیابی در کنفرانس جهانی ژئوپارکهای یونسکو که اوایل مهرماه امسال در انگلستان برگزار خواهد شد اعلام می شود. در صورتی که قشم از این مرحله نیز سربلند عبور کند، باید منتظر رای نهایی شورای اجرایی یونسکو در فروردین ماه سال ۱۳۹۶ بماند تا عضویتش در شبکه جهانی ژئوپارک های یونسکو رسما تایید و اعلام شود.

وی تاکید کرد: ارزیابی میدانی مهمترین و حساس ترین مرحله برای ژئوپارک قشم محسوب می شود با این وجود تنها، عملکرد واقعی ژئوپارک در سال گذشته و نمایش کامل قابلیت ها و فعالیت های آن است که می تواند نظر ارزیابان را به خود جلب کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید