رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز بند «ب»

دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز بند «ب»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

دفاتر مشافرتی

معاونت گردشگری اعلام کرد: دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز بند «ب» مجاز به برگزاری تورهای زیارتی خروجی به مقصد سه کشور عربستان، عراق و سوریه نیستند.

به گزارش خبرنگار مهر، معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی در نامه‌ای به اداره کل میراث فرهنگی استان‌ تهران اعلام کرد: با عنایت به مکاتبات و پیگیری‌های مکرر سازمان حج و زیارت به اطلاع می‌رساند برابر قوانین و مقررات جاری از جمله آیین‌نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی، سیاحتی، جهانگردی و زیارتی مصوب ۲۷ خرداد ۱۳۸۰ هیات وزیران و مصوبه شورای اداری در خصوص اهداف و وظایف سازمان حج و زیارت، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز بند «ب» مجاز به برگزاری تورهای زیارتی خروجی به مقصد سه کشور عربستان، عراق و سوریه نیستند و برای فعالیت در این زمینه لازم است نسبت به اخذ مجوز بند (پ) از سازمان حج و زیارت اقدام کنند.

بدیهی است برگزاری تورهای زیارتی ورودی به کشور از مقاصد فوق‌الذکر توسط دفاتر دارای مجوز بند (ب) جزو اختیارات قانونی دارندگان مجوز بند «ب» از سازمان متبوع است. بنابراین خواهشمند است دستور فرمایید موضوع به همه دفاتر تحت پوشش اطلاع‌رسانی شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید