رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » پذیرای نگاه هموطنان به ظرفیت‌های گردشگری کشور هستیم

پذیرای نگاه هموطنان به ظرفیت‌های گردشگری کشور هستیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری

دبیر برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری گفت: تا ۳۱ مرداد ماه جاری پذیرای نگاه هموطنان به ظرفیت‌های گردشگری کشور در قالب «عکس»، «فیلم»، «سفرنامه نویسی» و «ایده‌های نو» هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محمدعلی فیاضی گفت: اگرچه موضوع محوری سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» انتخاب شده است؛ اما در دو بخش عکس و فیلم حوزه انتخاب شرکت کنندگان وسیع تر در نظر گرفته شده و هموطنان می‌توانند به طور کل نگاهشان به جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری کشور را در قالب آثار در نظر گرفته شده به سامانه دبیرخانه جشنواره به آدرس www.Irantourismfestival۳.com ارسال کنند.

وی با بیان اینکه موضوع «حلال» اگرچه از مفهومی ساده برخوردار است اما شاید برخی هموطنان در انتخاب آثارشان برای شرکت در جشنواره نیازمند اطلاعات بیشتر در این زمینه باشند؛ افزود: گردشگری حلال امروزه نوع خاصی از تقاضا در صنعت گردشگری به شمار می‌آید که کشور ما به دلیل برخورداری از نعمات دین مبین اسلام از ساختار اصلی آن برخوردار است؛ لذا هموطنان می توانند نگاهی جامع به این موضوع داشته باشند و آثارشان را با محوریت آن ارسال کنند.

دبیر سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری یادآور شد: به طور کل مبحث گردشگری حلال از زنجیره‌ای منسجم شامل «مراکز خدمات مسافرتی»، «مراکز ارائه خدمات»، «عناصر گردشگری حلال»، «تسهیلات گردشگری حلال» و «جاذبه‌های حلال» تشکیل شده است و برگزاری این جشنواره می‌تواند بسترهای معرفی ظرفیت‌های موجود را در قالب فیلم، عکس، ایده‌های نوین و سفرنامه نویسی فراهم آورد.

فیاضی تصریح کرد: گردشگری حلال بیشترین رشد گردشگری را در جهان داشته است و از آنجاییکه صنعت گردشگری ایران در این قالب  می گنجد؛   لذا مزیت رقابتی آن بسیار بالاست و می تواند به طرز موثرتری گردشگران مسلمان دنیا را جذب کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید