رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » حمایت از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در عرصه هتل سازی دارند

حمایت از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در عرصه هتل سازی دارند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

جلال تاجیک

قدس-مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت های سازمان میراث فرهنگی گفت: مجموعه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در این عرصه (هتل سازی) دارند، حمایت می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، جلال تاجیک مدیرکل مناطق گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: از نظر ما یکی از اصلی ترین راهکارهای توسعه گردشگری به تعامل، همگرایی و هم افزایی با مقامات محلی معطوف می شود.

وی افزود:تعامل سازنده با فرمانداران شهرستان ها از راهکارهای موثر، مطلوب و سازنده ای است که مد نظر ما قرار دارد تا در این چارچوب به اهداف مورد نظر در عرصه گردشگری نائل شویم.

مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت میراث فرهنگی عنوان کرد:امروزه گردشگری در حوزه ها و ابعاد گوناگون قابل تعریف بوده و از دامنه متنوعی برخوردار است که گردشگری سلامت، از نمونه های آن به شمار می رود.

تاجیک عنوان کرد:شهرستان قدس نیز به واسطه استعدادهای تولیدی که از آن برخوردار است، می تواند در گردشگری صنعتی توانمند ظاهر شود.

وی افزود:یکی از الزامات این شهرستان به توسعه اقامتگاه ها و هتل ها معطوف می شود و از همین تریبون اعلام می کنیم، مجموعه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در این عرصه(هتل سازی) دارند، در حد توان حمایت خواهد کرد.

مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت های سازمان میراث فرهنگی عنوان کرد:ساخت و احداث هتل در محدوده های پیرامونی کلانشهرها از رویکردهایی است که امروزه در بسیاری از کشورها و همچنین شهرهای پیشرفته دنیا در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود:در برخی شهرهای جهان همچون پاریس و مادرید، با ساخت هتل و اقامتگاه در محدوده پیرامونی چنین شهرهایی، بستر و شرایطی فراهم شده تا گردشگران با صرف هزینه های کم تر، از ظرفیت های سیاحتی موجود برخوردار شوند.

تاجیک در خاتمه یادآور شد:این الگو در ایران نیز قابل اجرا است و می توان با ساخت هتل در مناطقی پیرامونی شهر تهران همچون قدس که در مجاورت پایتخت قرار دارد، به علاقه مندان حوزه گردشگری ارائه خدمات کرد و امیدواریم با فراهم شدن بستر و زمینه لازم، چنین پروژه هایی در شهرستان قدس اجرایی و عملیاتی شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید