رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » پیگیری موضوع خرید و فروش، نگهداری و تبلیغ غیرمجاز دستگاه فلزیاب

پیگیری موضوع خرید و فروش، نگهداری و تبلیغ غیرمجاز دستگاه فلزیاب

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

فلزیاب

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، پیگیری موضوع خرید و فروش، نگهداری و تبلیغ غیرمجاز دستگاه فلزیاب را از ریاست دادسرای فرهنگ و رسانه درخواست و برخورد قانونی با متخلفین این حوزه را تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی یگان حفاظت از میراث فرهنگی، سردار امیر رحمت الهی، فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری با اشاره به ممنوعیت قانونی پخش هر گونه آگهی تبلیغاتی فروش کالا و خدمات در شبکه‌های ماهواره‌ای، موضوع سوءاستفاده برخی افراد سود جو در زمینه تبلیغ آگهی و تحریک و تشویق اذهان عمومی به خرید دستگاه فلزیاب را طرح کرد و وقوع جریان تبلیغاتی گسترده در این زمینه را مصداق بارز تهدید منافع ملی و از مخاطرات بالقوه در  حفاظت از مواریث ارزشمند تاریخی فرهنگی دانست.

وی با استناد به ماده واحده قانون ضرورت اخذ مجوز ساخت، خرید و فروش، نگهداری و تبلیغ دستگاه فلزیاب از سوی سازمان میراث فرهنگی و قابل تعقیب بودن جرایم مربوطه، بر ضرورت پیگیری و مقابله جدی با متخلفین این حوزه اشاره کرد و همکاری یگان حفاظت و دادسرای فرهنگ و رسانه را مورد تاکید قرارداد و برخورد قانونی با اشخاص حقیقی و حقوقی متخلف را در محاکم قضایی خواستار شد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید