رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بناهایی در مرحله جدید واگذاری ها در ۱۵ استان به مزایده گذاشته می شود

بناهایی در مرحله جدید واگذاری ها در ۱۵ استان به مزایده گذاشته می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

بنای تاریخی

مدیرعامل صندوق احیا اماکن تاریخی گفت: پیرو مصوبه هیئت دولت برای واگذاری بناها و با تصمیم هیئت مدیره صندوق ۲۰ بنا در مرحله جدید واگذاری ها در ۱۵ استان به مزایده گذاشته می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی صندوق احیا،  محمدرضا پوینده افزود: این صندوق، ۲۰بنا را از طریق مزایده عمومی دو مرحله ای به صورت قرارداد سرمایه گذاری در مرمت، احیاء، نگهداری و واگذاری حق بهره برداری، واگذار می کند.

وی افزود: مجموع حجم سرمایه گذاری اولیه برای مرمت این ۲۰ بنا بصورت کلی ۱۸۰ میلیارد ریال و میانگین مدت قرارداد ها ۱۶ سال است، همچنین کاربری های فرهنگی، اقامتی، پذیرایی و خدمات گردشگری بین راهی به منظور بهره برداری از  بناهای مذکور، تعیین شده است.

مدیرعامل صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، یادآور شد: حمام کردشت آذربایجان شرقی، حمام اتحادیه، عمارت کلاه فرنگی و شیر و خورشید در استان آذربایجان غربی، بناهای حمام پیرزرگر و خانه خادم باشی در استان اردبیل، کاروانسرای سن سن و خانه آبشنگ در استان اصفهان، منزل و ساباط مستوفی در استان خراسان جنوبی و خانه بزرگمهر در استان لرستان، خانه آقایی زاده در استان یزد، کاروانسرای دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد،  طبقه همکف خانه حسن پور و کاروانسرای دودهک در استان مرکزی، خانه منوچهری استان مازندران، عمارت شترگلو و خانه امینیان در استان کرمان، خانه ابرهیمی و میررحیمی در استان سمنان، خانه حفیظی ها در استان چهار محال و بختیاری و کاخ ناصر الدین استان تهران در این مرحله از مزایده ها آماده واگذاری هستند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید