رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » فراهم‌سازی زمینه حضور موثرتر و پررنگ‌تر صنایع‌دستی

فراهم‌سازی زمینه حضور موثرتر و پررنگ‌تر صنایع‌دستی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب‌دهنده‌های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم‌سازی زمینه حضور موثرتر و پررنگ‌تر صنایع‌دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید کرد.

صنایع دستی

به گزارش ایسنا، «بهمن نامورمطلق» به همراه معاون وزیر ارتباطات و فناوری کشور و جمعی از مدیران کل این حوزه از شتاب دهنده‌های شرکت آواتک که در محل دانشگاه تهران مستقر است، به منظور ایجاد همکاری های مشترک بازدید کردند.

در این بازدید با وجود آغازگرهای مستقر در این محل، زمینه فعالیت‌های این مرکز در حوزه صنایع دستی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این بازدیدها، با یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید محتوا در حوزه صنایع دستی در فضای اینترنت نیزجلسه‌ای برگزار شد و این مهم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پس از این بازدیدها، مقرر شد تا زمینه همکاری‌های لازم در این رابطه بررسی شود و همچنین جلسات مشترک برای رسیدن به جمع‌بندی و نتیجه نهایی در این حوزه ادامه پیدا کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید