رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » برگزاری کارگاه آموزشی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم»

برگزاری کارگاه آموزشی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کارگاه آموزشی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم»، 16 خردادماه در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نظر به افزایش تعداد گردشگران ورودی به کشور در دولت تدبیر و امید، کارگاه آموزشی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم» با هدف ارتقاء دانش عمومی و بروزرسانی اطلاعات کارشناسان، فعالان و علاقه‌مندان این حوزه توسط دفتر مطالعات آموزش گردشگری برگزار می‌شود.

در این کارگاه «ناصر رضایی»، عضو هیات علمی گروه گردشگری پژوهشکده گردشگری با تشریح سرفصل‌هایی همچون «تاریخچه دیپلماسی»، «تقسیمات دیپلماسی»، «روابط سیاسی، سیاست خارجی و دیپلماسی»، «قوانین حاکم بر روابط سیاسی» با محوریت صنعت گردشگری کشور به آموزش در زمینه‌ی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم» می‌پردازد.

کارگاه آموزشی «دیپلماسی گردشگری در دوران پساتحریم» روز یکشنبه، 16 خردادماه، از ساعت 9 تا 11 صبح در محل سالن همایش‌های ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، واقع در خیابان آزادی، اتوبان یادگار امام (ره)، تقاطع زنجان جنوبی برگزار می‌شود.

حضور در این کارگاه که توسط معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود، برای عموم آزاد است و به شرکت‌کنندگان، گواهینامه آموزشی اعطا می‌شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید