رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » اشاره به برخی مشکلات و تخطی‌ها در دفاتر گردشگری

اشاره به برخی مشکلات و تخطی‌ها در دفاتر گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

آژانس مسافرتی

دبیر و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر گردشگری از مردم خواست در مواجهه با دفاتر غیرمجاز گردشگری، مسئله را به این انجمن یا سازمان میراث فرهنگی گزارش دهند تا در خصوص پلمپ آن اقدام شود.

به گزارش ایسنا، امیرپویان رفیعی در برنامه “صبح و گفت‌وگو” رادیو با اشاره به برخی مشکلات و تخطی‌ها در دفاتر گردشگری گفت: «سیر دریافت مجوز خیلی راحت نیست که مدیران بخواهند از وعده‌ها سر باز زنند.»

وی ادامه داد: چنانچه قراردادهایی که سازمان میراث فرهنگی معرفی کرده، هرگونه کاستی در خدمات داشته باشند، در کمیسیون‌های فنی میراث مطرح و جرایمی بیش از هزینه واقعی در نظر گرفته می‌شود.

رفیعی در پاسخ به ایکه آیا می‌توان در هنگام بروز تخلف از حقوق مسافر دفاع کرد یا خیر گفت: بسیاری از مشکلات ناظر بر مراجعه به دفاتر غیرمجاز است و درخواست می‌کنم مردم قبل از دریافت هرگونه خدمات به لیست سازمان میراث فرهنگی مراجعه کنند.

وی بار دیگر بر مجاز بودن دفاتر و بررسی از سوی مردم تاکید کرد و افزود: درخواست می‌کنم مردم اینگونه دفاتر را به سازمان میراث فرهنگی یا انجمن معرفی کنند تا نسبت به پلمپ این دفاتر اقدام کنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید