رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » طرح الگوی گردشگری روستایی

طرح الگوی گردشگری روستایی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مازندران

ساری – مدیرکل بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توانمندسازی روستایی را محور اصلی طرح الگوی گردشگری روستایی برشمرد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در مازندران اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل گرجی صبح چهارشنبه در جلسه طراحی الگوی گردشگری روستایی گفت: طراحی این طرح باهدف رونق کسب‌وکار با محوریت توانمندسازی روستائیان استان مازندران است.

وی افزود: امیدواریم با کمک اتحادیه‌های اصناف مشاوران املاک در سطح کشور و همچنین دستگاه‌های مرتبط شاهد اجرای این طرح در آینده نزدیک و دریافت نتیجه مطلوب از آن باشیم و برای اجرای این طرح سایتی طراحی خواهد شد و اطلاعات دریافت شده از مشاورین املاک درزمینهٔ مناطق گردشگری روستایی در این پایگاه قرار خواهد گرفت.

مدیرکل بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تصریح کرد: معاونت رفاه وزارتخانه اعتقاد دارد اجرای این طرح کمک شایانی به محرومیت‌زدایی در روستاها و همچنین افزایش ظرفیت اشتغال و توانمندسازی نیروی انسانی خواهد نمود و در نظر است این طرح به‌عنوان پایلوت در استان مازندران در آینده اجرا شود.

مقرر شد جلسه‌ای توسط اتحادیه صنف مشاورین املاک شهرستان ساری با حضور و رئیس اصناف املاک شهرستان‌های استان برگزار و در خصوص تعامل با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای این طرح بحث شود و نتیجه در جلسه‌ای با حضور مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های مرتبط مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ و نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه اقدام شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید