رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » پاسخ به انتقادات مسئولان جامعه راهنمایان

پاسخ به انتقادات مسئولان جامعه راهنمایان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

آرش نورآقایی

رئیس هیئت مدیره کانون سراسری راهنمایان گردشگری در پاسخ به انتقادات مسئولان جامعه راهنمایان مبنی بر برگزاری کنوانسیون ۲۰۱۷ پاسخ هایی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حاشیه برگزاری جشن راهنمایان گردشگری که از روز گذشته در شهر اصفهان در حال برگزاری است و تا روز دوم اسفندماه ادامه خواهد داشت، یک نشست مطبوعاتی برگزار شد و آرش نورآقایی رئیس کانون صنفی انجمن های راهنمایان گردشگری گفت: دوستان در جامعه راهنمایان گفته بودند که شعار و آرم در نظر گرفته شده برای کنوانسیون ۲۰۱۷ هیچ نشانه ای از ایران ندارد، در صورتی که ما برای طراحی این آرم از پنجره های کاخ گلستان استفاده کردیم. شما ببینید اگر کلمه ایران از این آرم گرفته شود آیا باز هم هیچ نمادی از ایران وجود ندارد؟

وی گفت: کنوانسیون ۲۰۱۷ راهنمایان برای کانون صنفی راهنمایان گردشگری نیست بلکه برای همه راهنمایان کشور است. من باید از هویت همه راهنمایان استانها حمایت کنم. ما باید به این موضوع پاسخ شایسته سالاری بدهیم. ما از سالها پیش هر زمان که جشن را برگزار کرده ایم و یا حتی در طول سال دوره های آموزشی برای راهنمایان داشته ایم اما دوستان می گویند که این آموزشها فقط به یک دوره کوتاه آن هم در حاشیه جشن محدود می شود. رئیس جامعه راهنمایان به من گفته بود که می خواهیم در برگزاری این کنوانسیون با شما همکاری کنیم. من خواستم که تفاهم نامه ای بسته شود، آنها نامه ای فرستادند و اعلام کردند که به ما سهم برابر بدهید. من پاسخ دادم برای برگزاری جشن راهنمایان در مشهد، ما حدود ۵۳ میلیون تومان ضرر داده ایم، اگر سهم برابر می خواهند حداقل باید نصف آن را به ما بپردازند و در ضررهایمان نیز سهم برابر داشته باشند، نمی توان زحمت همه راهنمایان را زیر سوال برد.

وی گفت: ما ۹ سال است که جشن ملی برای یک جشن بین المللی برگزار می کنیم تا درک درستی از سهم خواهی ها و همکاری ها وجود نداشته باشد، ما هم پاسخی نداریم. من به آنها در روز ۵ آبان اعلام کرده ام که نمی توانیم سهم برابر بدهیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید