رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تعلق جایزه به پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری

تعلق جایزه به پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

جایزه بلوغ

جایزه بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در هفتمین همایش بین المللی بودجه ریزی به پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری تعلق گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری درمراسمی عبدالکریم شادمهر معاون اداری مالی و توسعه مدیریت پژوهشگاه در سخنانی با قدردانی از دست اندرکاران دبیرخانه این همایش به ویژه دبیر علمی همایش تحقق پیاده‌سازی نظام بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در پژوهشگاه را ناشی از روحیه جمعی حاکم بر کلیه کارکنان پزوهشگاه و نگرش علمی در برنامه‌ریزی و مدیریت آن دانست.

در هفتمین همایش بین‌المللی بودجه ریزی برمبنای عملکرد که توسط  سازمان مدیریت و برنامه ریزی در روزهای ۲۹و۳۰آذرماه برگزار شد آخرین دستاوردهای ملی و بین المللی در زمینه پیاده سازی نظام بودجه ریزی برمبنای عملکرد با حضور متخصصین، کارشناسان و مدیران بودجه ریزی داخلی و خارجی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

دراین همایش جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به دستگاه‌هایی که بهترین وضعیت را از لحاظ پیاده سازی این نظام داشته باشند تعلق می‌گیرد.

در این دوره از همایش با توجه به گزارش‌های ارائه شده توسط پژوهشگاه و همچنین بررسی های صورت گرفته توسط دبیرخانه همایش، تندیس نقره‌ای جایزه بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در بین تمام دستگاه‌های اجرایی به پژوهشگاه تعلق گرفت.

 در پایان همایش با تقدیم تندیس و تقدیرنامه رسمی از پژوهشگاه  تقدیر به عمل آمد. 

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید