رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » معاون گردشگری کشور در بازدید از نمایشگاه به سوال رسانه های منتقد پاسخ نداد

معاون گردشگری کشور در بازدید از نمایشگاه به سوال رسانه های منتقد پاسخ نداد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطبوعات

درحالی که پاسخ مسئولانه و نقد منصفانه شعار نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها اعلام شده که معاون گردشگری کشور در بازدید از نمایشگاه به سوال رسانه های منتقد پاسخ نداد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در مصلی تهران برپا شده و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه، مسئولان مختلف دولتی و غیردولتی حضور پیدا کرده و به بازدید از غرفه خبرگزاری ها، نشریات و روزنامه های مختلف می روند.

شعار نمایشگاه امسال «پاسخ مسئولانه، نقد منصفانه» اعلام شده، این در حالی است که معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمان محدود سعی کرد در برنامه خود بازدید از  رسانه‌های منتقد جایگاهی نداشته باشد. وی پس از بازدید از چند نشریه و روزنامه به غرفه وزارت ورزش و جوانان و پس از آن به غرفه روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی رفت تا تکلیف خود را در بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها انجام داده باشد.

روابط عمومی میراث فرهنگی نیز در پاسخ به خبرنگاران حوزه گردشگری اعلام کرد وی برای گردش و استراحت به نمایشگاه آمده است و به دلیل جلسه فوری باید نمایشگاه را ترک کند.

معاون گردشگری در چند روز اخیر به دلیل انتشار گزارش های انتقادی درباره عملکرد معاونت گردشگری دولت یازدهم از پاسخگویی به خبرنگاران و رسانه های منتقد امتناع می کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید