رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » باید بکوشیم روند اخیر افزایش گردشگر در کشور موقتی نباشد

باید بکوشیم روند اخیر افزایش گردشگر در کشور موقتی نباشد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مرتضی رحمانی

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام کرد: با توجه به نگاه مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاست های کلی در برنامه ششم و یک بند مستقل با هدف گذاری کمی برای پنج برابر شدن ایران گردان خارجی باید بکوشیم روند اخیر افزایش گردشگر در کشور موقتی نباشد و به عنوان فرایندی مستمر ، نهادینه شود.

مرتضی رحمانی، در بازدید از غرفه جام جم در نمایشگاه مطبوعات امسال در گفتگو با خبرنگار جام جم اعلام کرد : پس از ابلاغ دستور العمل بوم گردی و فعال کردن دفاتر طبیعت گردی با صندوق کارآفرینی امید توافقی داشتیم و تا امروز 150 طرح را در کل کشور به ارزش 13 میلیارد و 500 میلیون تومان برای توسعه فعالیت های بوم گردی و طبیعت گردی جذب کردیم .

این مقام مسئول توضیح داد : این سرمایه صرف توسعه زیرساخت های لازم برای حوزه گردشگری ، ارائه خدمت و آموزش در زمینه بوم گردی و طبیعت گردی می شود.

وی اظهار کرد : بر اساس سیاست های ابلاغی رهبری شمار ایران گردان باید 5 برابر شود و ما این هدف را با تمام توان دنبال می کنیم.

به گفته رحمانی در دولت یازدهم، با بهبود شرایط ایران در فضای بین المللی ، شمار گردشگران در کشورمان افزایشی چشمگیر داشته است اما هدف سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است که فرایند افزایش گردشگر مستمر شود و موقتی نباشد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید