رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » جایزه جهانی «سفر» یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود

جایزه جهانی «سفر» یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

هتل‌

هتل‌های داریوش کیش، عباسی اصفهان، هما، لاله و آزادی تهران کاندیدای دریافت جایزه جهانی «سفر» به عنوان اسکار گردشگری بودند که از میان آنها هتل داریوش برنده نهایی این جایزه در میان هتل‌های ایران شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جایزه جهانی «سفر» در میان فعالان صنعت گردشگری یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود که در شاخه‌های مختلفی هر سال اقدام به معرفی برترین‌های این حوزه می‌کند.

امسال هتل‌های عباسی اصفهان، داریوش کیش و هتل‌های هما، لاله و آزادی تهران به‌عنوان کاندید دریافت این جایزه از سوی ایران انتخاب شده بودند که در مرحله نهایی این جایزه به هتل بزرگ داریوش کیش داده شد.

در سال ۲۰۱۴ نیز هتل داریوش کیش، در سال ۲۰۱۳ هتل عباسی و در سال ۲۰۱۲ دوباره هتل داریوش کیش برنده این جایزه جهانی در میان هتل‌های ایرانی شدند.

جایزه جهانی سفر در سال ۱۹۳۳ برای آگاه سازی و انتخاب برترین‌های صنعت گردشگری شکل گرفته است بنیان گذاران، این جایزه جهانی را برندی برای نشان دادن کیفیت در صنعت گردشگری معرفی می‌کنند. اما در ایران فعالان گردشگری تنها در بخش هتلداری این مسابقه شرکت کرده‌اند و بخش‌های دیگر این جایزه مانند شرکت‌های فن آوری ارتباطات و اطلاعات در حوزه گردشگری، نوآوری‌ها و جاذبه‌ها مانند اسکی و… خالی از حضور ایرانیان است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید