رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » دوستداران موسیقی در سال 2014 بالغ بر 3 میلیارد پوند به اقتصاد این کشور کمک کردند

دوستداران موسیقی در سال 2014 بالغ بر 3 میلیارد پوند به اقتصاد این کشور کمک کردند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری موسیقی

دوستداران موسیقی که برای حضور در کنسرت‌ها و رویدادهای موسیقی به انگلیس سفر می‌کنند، در سال 2014 بالغ بر 3 میلیارد پوند به اقتصاد این کشور کمک کردند.

به گزارش ایسنا، گزارش یکی از نهادهای برگزاری رویدادهای موسیقی در انگلیس حاکیست، گردشگران خارجی و دوستدار موسیقی به طور متوسط سالانه 751 میلیون پوند در انگلیس هزینه کرده و به ایجاد بیش از 40 هزار شغل تمام وقت کمک می‌کنند.

براساس اطلاعات ارائه شده در این گزارش هر سال 9.5 میلیون نفر برای حضور در رویدادهای موسیقی به سراسر انگلستان سفر می‌کنند.

«جان ویتینگدال»، وزیر فرهنگ انگلیس با اشاره به فوق‌العاده خواندن این آمار اظهار کرد، البته این رقم خیلی جای تعجب ندارد چرا که موسیقی بریتانیا در سراسر جهان زبانزد و مشهور است.

برگزاری جشنواره‌های موسیقی چون «گلاستونبری» که در سطح یک رویداد جهانی برگزار می‌شود، از دلایل حجوم گردشگران خارجی به این کشور است که موجب حضور گردشگران در سایر نقاط کشور نیز می‌شود.

در سایر نقاط بریتانیا چون در اسکاتلند نیز برگزاری جشنواره‌های موسیقی چون «T in the park» ،«سلتیک» و «ویکرمن» به جذب 721 هزار گردشگر می‌انجامد.

همچنین محققان از رشد 39 درصدی سفر گردشگران موسیقی به انگلستان در چهار سال اخیر خبر داده‌اند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید