رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » مالک خانه نقلی تندیس کارآفرین برتر حوزه اقامت گاههای بوم گردی را دریافت کرد

مالک خانه نقلی تندیس کارآفرین برتر حوزه اقامت گاههای بوم گردی را دریافت کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خانه نقلی

مالک خانه نقلی تندیس کارآفرین برتر حوزه اقامت گاههای بوم گردی را در صنعت گردشگری را دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره کارآفرینان برتر استان اصفهان روز گذشته با حضور مسئولان استان برگزار شد و در آن از خانه نقلی به دلیل خلاقیت و نوآوری در صنعت گردشگری و تشکیل اقامتگاه بومی در شهر کاشان به عنوان کارآفرین برتر شناخته شد.

همچنین فردا(پنج شنبه) نیز در همایش دیگری که در شهر کاشان ویژه کارآفرینان برگزار خواهد شد، از این اقامتگاه بومی تقدیر می شود. همچنین همایش دیگری نیز با موضوع بافت تاریخی در کاشان برگزار خواهد شد که یکی از تقدیر شدگان آن، مالک خانه نقلی است. چرا که توانسته در بافت تاریخی شهر با ایجاد اقامتگاه بومی گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به سمت خود جذب کند.

خانه نقلی کوچکترین خانه تاریخی کاشان است که به این اقامتگاه، خانه رضوانیان و خانه دوست نیز اضافه شده است. از سوی دیگر مالک خانه نقلی در نظر دارد تا گذر مسقف فاصله بین خانه دوست تا خانه نقلی را به گذر صنایع دستی تبدیل کند به همین منظور تعداد از مغازه های این گذر را خریداری کرده تا ترویج دهنده و معرفی کننده صنایع دستی کاشان باشد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید