رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » انتصاب «ولی تیموری» به عنوان « مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری »

انتصاب «ولی تیموری» به عنوان « مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری »

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

انتصاب

طی حکمی از سوی مسعود سلطانی فر، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری «ولی تیموری» به عنوان « مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری » منصوب شد .

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان در جلسه معارفه مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری ضمن تاکید بر اهمیت و نقش مراکز ارائه دهنده خدمات در صنعت گردشگری و نقش ارزشیابی و نظارت بر آنها گفت: اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری به عنوان یکی از بخش های مهم تشکیل دهنده معاونت گردشگری مسئولیت  متمایزی  بر عهده دارد و بر خلاف سایر دفاتر که در مقام نرم افزاری به صورت برنامه ریزی و مشاوره فعال هستند؛ این اداره کل ضمن ارتباط با بخش خصوصی، اجرای نظارت ها و اعمال قوانین، تقویت سخت افزاری صنعت گردشگری کشور را عهده دار است.

وی با بیان اینکه در انتخاب مدیر کل اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری از توان و ظرفیت بدنه کارشناسی معاونت  استفاده شده است؛ گفت: در دوره سرپرستی موقت این اداره کل نیز اقدامات شایسته و فنی مهمی همچون تدوین اصلاحیه «آیین نامه ایجاد، تکمیل، درجه بندی و نرخ گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر آنها»، «آیین نامه راهنمایان تور»، استانداردسازی تاسیسات و مراکز گردشگری و نیز استمرار در نظارت ها تحقق یافت که این مهم نیز به یاری تکیه بر توان کارشناسی موجود انجام گرفت.

رحمانی موحد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عبدالناصر میرچی مدیرکل سابق اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت:  امید است مسئول منتخب بتواند با خلاقیت، ایده های نو و به کارگیری تفکرات پویای کارشناسان موجود گامی جدید در مسیر ارتقای کیفیت خدمات گردشگری و نیز تقویت ارتباط دوسویه موثر با تاسیسات و مراکز تخصصی بخش خصوصی بردارد.

گفتنی است در این نشست ولی تیموری مدیر کل اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری نیز ضمن قدردانی از زحمات مسئولین پیشین ، گفت:  ارتباط سه گانه ارائه دهندگان خدمات، استفاده کنندگان خدمات و واسطه های صنعت گردشگری کشور در اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری تحقق می یابد که این مهم به یاری تقویت و شفافیت بیشتر در قوانین، احصای حقوق و تکالیف هر یک از این سه مولفه مهم تحقق می یابد.

ولی تیموری که پیش از این به عنوان معاون دفتر برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری فعال بوده است از سال1380  به عنوان کارشناس بازاریابی و امور بین الملل وارد سازمان ایرانگردی و جهانگردی سابق شده است و «سرپرستی دفتر امور بین الملل و سازمان های تخصصی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری»، «معاونت امور بین الملل مرکز ملی مطالعات جهانی شدن» و«مدیر کلی دفتر ارتباطات و همکاری های بین المللی مرکز ملی مطالعات جهانی شدن» را در کارنامه کاری خود دارد.

در جلسه مذکور معاون گردشگری با اهدای لوح از زحمات «محمد ایزدیار» به عنوان سرپرست موقت پیشین و معاون کنونی اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری تقدیر و تشکر بعمل آورد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید