رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » پیش‌بینی سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری در بخش گردشگری تایلند

پیش‌بینی سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری در بخش گردشگری تایلند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Thailand

طبق پیش‌بینی کارشناسان، در سه تا پنج سال آینده حدود 50 میلیارد دلار سرمایه‌ خارجی جذب صنعت گردشگری تایلند می‌شود.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، یکی از سازمان‌های فعال در حوزه صنعت گردشگری از پیش‌بینی سرمایه‌گذاری حدود 50 میلیارد دلاری در زیرساخت‌های صنعت گردشگری تایلند در سه تا پنج سال آینده خبر داد.

به گزارش برناما، این میزان سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری تایلند که رشد چشمگیر گردشگران این کشور را در پی خواهد داشت، علاوه‌بر ایجاد هزاران شغل‌ جدید، رشد پنج تا هفت درصدی اقتصادی تایلند را به دنبال دارد.

کارشناسان همچنین با اشاره به میزبانی تایلند از 23 میلیون گردشگر در سال 2012، پیش‌بینی می‌کنند با ادامه روند رو به رشد کنونی، این کشور به مقصد نخست گردشگران کشورهای عضو سازمان آ.سه.آن تبدیل شود، البته استاندارهای امنیتی همچنان در تایلند پایین بوده و کارشناسان همواره از این مسئله به عنوان چالشی در مسیر تولید بیشتر صنعت گردشگری تایلند می‌دانند.

در حال حاضر در حدود دو میلیون‌ نفر در صنعت گردشگری تایلند به طور مستقیم و غیرمستقیم به کار اشتغال دارند و درآمدهای حاصل از این صنعت شش درصد «تولید ناخالص داخلی» این کشور را به خود اختصاص داده است.

تایلند در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در زمینه جذب گردشگر و سرمایه‌گذاری خارجی در این صنعت بوده؛ تا آنجا که در سال ‌2009 با وجود وقوع بحران جهانی اقتصادی که کاهش تمایل مردم جهان به سفر را در پی داشت، میزبان ‌14 میلیون گردشگر بود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید