رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » کارگاه‌ مرمت کاغذ برگزار می‌شود

کارگاه‌ مرمت کاغذ برگزار می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
مرمت کاغذ
استادان برجسته هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی، در روزهای برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی هنری ماه هشتم، با سه کارگاه «پرس با نشاسته در هنرهای سنتی و خوش‌نویسی»، «ساخت کاغذ ابری» و «مرمت کاغذ»، به ارایه تجربیات خود به هنرجویان در موزه ملی ملک می‌پردازند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کارگاه پرس با نشاسته در هنرهای سنتی و خوش‌نویسی در روز یک‌شنبه 9 شهریور 1393 خورشیدی از ساعت 12 تا 16 با تدریس «رامین مرآتی» نگارگر و کارشناس هنرهای سنتی، میزبان هنرجویان خواهد بود. کارگاه ساخت کاغذ ابری با تدریس «مهدی سهرابی» خوش‌نویس و ابری‌ساز در روز سهشنبه 11 شهریور 1393 خورشیدی از ساعت 9 تا 16 برگزار خواهد شد. کارشناسان مرمت و حفاظت موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک سرانجام در روز چهارشنبه 12 شهریور 1393 خورشیدی با برگزاری کارگاه مرمت کاغذ از علاقه‌مندان به آشنایی با مرمت کاغذهای گوناگون میزبانی خواهد کرد.

گواهی شرکت در کارگاه آموزشی در پایان هر یک از این کارگاه‌های سه گانه به هنرجویان ارایه خواهد شد.

کارگاه‌های «پرس با نشاسته در هنرهای سنتی و خوش‌نویسی»، «ساخت کاغذ ابری» و «مرمت کاغذ» به رایگان برگزار می‌شود و حضور در آن‌ها تنها با ثبت نام ممکن خواهد بود. دوستداران و علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه‌های سه گانه برای ثبت نام می‌توانند با شماره تلفن 66726613 (داخلی‌های 181 و 138) تماس بگیرند یا به شیوه حضوری به موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «تهران، میدان امام خمینی، خیابان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد»، بخش پژوهش و آموزش مراجعه کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید