رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت صنایع دستی و مجتمع فنی تهران

امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت صنایع دستی و مجتمع فنی تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
صنایع دستی
معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی به منظور توسعه آموزش صنایع دستی در کشور با مجتمع فنی تهران تفاهم نامه همکاری آموزشی امضا می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آموزش صنایع دستی و فراگیر شدن آن یکی از گام های اساسی بر سر راه توسعه صنایع دستی در کشور که در این راستا معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی به منظور تحقق این مهم و ایجاد زمینه های همکاری مشترک در حوزه آموزش و ترویج صنایع دستی در میان علاقمندان و فعالان این حوزه تفاهم نامه همکاری با مجتمع فنی تهران امضا خواهد کرد.

از جمله موارد این همکاری دوجانبه می توان به اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز طرفین درحوزه صنایع دستی، تربیت نیروی انسانی متخصص در قالب دوره های مصوب معاونت در مقاطع آموزش های کوتاه مدت، تدوین، تالیف و انتشار منابع آموزشی و کتب تخصصی در حوزه صنایع دستی، برگزاری دورههای آموزشی و ترویجی بین المللی در حوزه صنایع دستی، تولید لوح فشرده، وب سایت تخصصی و نرم افزارهای کاربردی با هدف توسعه آموزش الکترونیک، برگزاری آزمون های الکترونیکی متمرکز و یکپارچه کشوری مورد تقاضای معاونت در مراکز آزمون مجتمع در سطح کشور، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت به منظور ارتقاء توان علمی پرسنل معاونت و موارد دیگری از این قبیل است که پس از امضاء به مدت دو سال اجرای آن ادامه خواهد داشت.

این تفاهم نامه همکاری فردا دوشنبه 9 خرداد ماه 1393، با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی  کشور و سعید سعادت صانعی مدیرعامل مجتمع فنی تهران در محل سالن فجر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به امضا خواهد رسید.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید