رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » اجرای حکم منع فعالیت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران

اجرای حکم منع فعالیت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

میراث فرهنگی

اداره کل میراث فرهنگی استان تهران بابت عوارض به شهرداری منطقه ۶ با اجرای حکم منع فعالیت مواجه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرداری منطقه ۶ اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، با قرار دادن بلوک سیمانی جلوی در ورودی، باعث منع فعالیت این اداره شد.

با این وجود کارمندان اداره میراث فرهنگی استان تهران با دیدن این وضعیت که صبح روز شنبه هجدهم اردیبهشت ماه اتفاق افتاد از اطراف آن به داخل اداره کل رفت و آمد می‌کنند.

در این باره، پناهی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ به خبرنگار مهر گفت: از آنجا که منطقه ۶ قلب اداری و تجاری تهران است با مجموعه‌های مختلف دولتی و خصوصی مواجه هستیم که در حقیقت توسعه تجاری و یا اداری غیر مجاز داده‌ اند و برخی از این توسعه‌ها علاوه بر اینکه خلاف ضوابط شهری و معماری محسوب می‌شود، برای شهر هم خطرساز است و ملک را با تزلزل رو به رو می‌کند. از سویی مدیریت شهری به طور روزمره با این مجموعه‌ها رو به رو است.

وی ادامه داد: شهروندان و مجموعه‌های خصوصی اگر تخلفی انجام می‌دهند عوارض و  حق و حقوق شهر را می پردازند اما مجموعه‌های دولتی با مدیریت شهری همکاری نکرده و از رای صادر شده نیز تمکین نمی‌کنند.

بنابر پیگیری خبرنگار مهر،‌ رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران که پیش از این با شهرداری نیز همکاری می‌کرده، این موضوع را با عظیم بابایی شهردار منطقه ۶ در میان گذاشته و گویا قرار است این مشکل امروز حل شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید