رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تشریح برنامه‌های ستاد گردشگری نوروز 95 تهران

تشریح برنامه‌های ستاد گردشگری نوروز 95 تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تهران

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برنامه‌های ستاد گردشگری نوروز95 را تشریح کرد.

به گزارش سرویس«شهری» خبرگزاری ایسنا،حجت‌الاسلام امرودی با اشاره به برند مهمان طهران، بر لزوم خدمات دهی یکپارچه و مفید به شهروندان و میهمانان نوروزی سراسر کشور در قالب تهران گردی، اسکان موقت و خدمات تورهای گردشگری از اماکن و مراکز مختلف فرهنگی و مذهبی تاکید کرد و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و مردم تهران را از جمله رویکردهای ستاد گردشگری دانست و افزود: بناداریم با معرفی اماکن و مراکز تاریخی و گردشگری شهر تهران به مردم و غنی سازی ایام فراغت و تعطیلات نوروز، زمینه رضایتمندی کیفی شهروندان، میهمانان نوروزی و مسافران تهران در ایام نوروز 95 را فراهم کنیم.

در ستاد گردشگری نوروزی، حجت الاسلام امرودی معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران به عنوان رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر و گردشگری تهران، مهدی محمود اقدم جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر و گردشگری شهرداری تهران، محمود منیعی به عنوان دبیر ستاد مسئولیت بر عهده دارند.

درپایان این نشست، مسئولان 6کمیته گردشگری شامل کمیته فن‌آوری اطلاعات، کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی، کمیته خدمات و ایمنی، کمیته بازرسی و نظارت، کمیته هماهنگی و اجرایی و کمیته پیگیری و اجرایی، احکام خود را از حجت الاسلام امرودی دریافت کردند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید