رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » اولین گام در ساماندهی اصولی اتوبوس‌های گردشگری تهران

اولین گام در ساماندهی اصولی اتوبوس‌های گردشگری تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اتوبوس‌های گردشگری

اولین گام در ساماندهی اصولی اتوبوس‌های گردشگری با مشارکت اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران برداشته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی تهران، با امضاء تفاهم‌نامه‌ای در جلسه کمیسیون نظارت بر دستورالعمل ارتقا امنیت گردشگران خارجی مقرر شد تا اتوبوس‌های گردشگری از سوی شرکت های حمل و نقل مسافربری جهت استفاده موسسات تور گردانی معرفی شود.

اجرای کارگاه‌های آموزشی برای رانندگان معرفی شده از سوی اداره کل حمل و نقل استان به منظور آشنایی با قوانین و مقررات صنعت گردشگری از دیگر بندهای اجرایی در تفاهم نامه بود.

 عدم رعایت الگوهای رفتاری با گردشگران داخلی و خارجی از سوی معدودی از رانندگان وسایل حمل و نقل جاده ای که به بیشتر به علت فقدان آموزش روی می‌دهد به معنای خدشه به میراث میهمان‌نوازی جامعه ایرانی تلقی می شود به همین منطور نظارت بر رعایت استاندارهای فنی و تجهیزاتی روز دنیا در اتوبوس های گردشگری را از دیگر اهداف در دست اقدام است.

در کنار رعایت استاندارهایی نظیر سال ساخت اتوبوس و ارائه تاییده های فنی در اجرای تورهای گردشگری  ، استفاده از  تجهیزات مدرن در سیستم صوتی و تصویری و  فضای استاندار برای صندلی های مسافرین نیز مد نظر قرار خواهد گرفت. برپایی ایستگاه ها و پایگاه های اطلاع رسانی در پایانه های مسافر  بری از دیگر مفاد مورد پذیرش در  تفاهم نامه بود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید