رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تا کنون گزارشی از آزار و اذیت گردشگران خارجی در تهران به ما گزارش نشده است

تا کنون گزارشی از آزار و اذیت گردشگران خارجی در تهران به ما گزارش نشده است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تا کنون گزارشی از آزار و اذیت گردشگران خارجی در تهران به ما گزارش نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه امضا تفاهمنامه میان اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا در پاسخ به خبرنگاران حوزه میراث فرهنگی که پیش از ظهر چهارشنبه در محل این فرماندهی حضور پیدا کرده بودند، درباره گزارش برخی از راهنمایان تور مبنی بر آزار و اذیت گردشگران خارجی گفت: در تهران هیچ‌گونه آزار و اذیتی به ما گزارش نشده است و اگر هر تورلیدری که گزارشی به ما بدهد در اسرع وقت به آن رسیدگی می‌کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اینکه منطقه ۱۲ نیز با مشکلات زیاد امنیتی روبرو است، گفت: منطقه ۱۲ یک بافت فرسوده است و بسیاری از خانه‌های آن میراثی نیستند. شهرداری متولی رسیدگی به آنهاست. این موضوع مربوط به حوزه پلیس نیست. موضوعی که در این محدوده باعث رنجش است، حضور کارتن‌خواب‌ها در میادین است که باید شهرداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر پاسخ دهد که چرا آنها را به کمپ معرفی نمی‌کنند. ما آمادگی جمع‌آوری آنها را داریم.

ساجدی‌نیا درباره برخورد با تبلیغات فلزیاب در سطح تهران نیز گفت: نمی‌توانیم جدای بحث استفاده از فلزیاب‌ها صرف داشتن فلزیاب، کسی را محکوم کنیم. اگر میراث فرهنگی در این زمینه شکایتی داشته باشد، ما موظف به پیگیری هستیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید