رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تخلف راه اندازی خانه استیجاری برای اقامت گردشگران داخلی و خارجی در شهر تهران

تخلف راه اندازی خانه استیجاری برای اقامت گردشگران داخلی و خارجی در شهر تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خانه مسافرها

هر گونه فعالیت تحت عنوان خانه‌های استیجاری برای اقامت مسافران و گردشگران داخلی و خارجی در شهر تهران مورد تایید سازمان نبوده و قابل پیگیری از سوی مراجع انتظامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری با بیان اینکه راه اندازی خانه استیجاری برای اقامت گردشگران داخلی و خارجی در شهر تهران تخلف محسوب می شود؛   بیان کرد: مقرر شده، اداره کل استان ضمن هماهنگی با مراجع انتظامی تمامی فعالیت های غیرقانونی با عنوان مجعول خانه مسافر در سطح شهر تهران را شناسایی و اقدامات لازم نسبت به تعطیلی آنها همراه با برخورد قانونی معمول کند.

معاون گردشگری با اشاره به اینکه دلیل جلوگیری از فعالیت خانه مسافر در شهر تهران تعدد واحدهای اقامتی است، گفت: با توجه به وجود تعداد قابل توجه هتل، هتل آپارتمان و مهمانپذیر در سطح شهر تهران و پروژه‌های متعدد در حال ساخت، راه اندازی خانه مسافر که فلسفه اصلی راه اندازی آن پشتیبانی و تکمیل واحدهای اقامتی در مناطق پر گردشگر و ایام پیک سفر بوده؛ جایز نیست.

وی افزود: اکنون ضمن ابلاغ به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، هماهنگی های لازم با مراجع ذیربط در شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است تا بر مبنای این اقدام فعالیت واحدهای غیر مجاز متوقف شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید